kotle 5 emisní třídy - strana 2
Počet nalezených inzerátů KOTLE 5 EMISNÍ TŘÍDY: 1000 - strana 2

Prodám záložní zdroj, koupený v 10/2020. S možností připojení externí baterie: 12V / max. 100Ah. Tvar výstupního napětí: čistý sinus.
Značné prodloužení doby zálohování pomocí propojovací sady a externí baterie uživatele. Zdroj řady ELSTON DUO obsahuje gelovou baterii 1 x 18Ah, např. pro dohoření paliva a ochranu kotle. Součástí je propojovací sada k propojení záložního zdroje s externí baterií s libovolnou kapacitou. Nabízí se tak levné zálohování všech typů kotlů, vč. kotlů automatických při dlouhých výpadcích el. sítě. Zdroj je schopen zálohovat všechny typy úsporných čerpadel s elektronickou regulací
klasická 3. rychlostní čerpadla, zplyňovací kotle a některé automatické kotle s podavačem.
Doba zálohování závisí na příkonu čerpadla, kotle.
Automatický provoz zdroje.
Autodiagnostika - zdroj průběžně kontroluje své funkce. Pokud autodiagnostika zdroje zjistí poruchu, potom se spustí alarm a výstup zdroje samočinně odpadne na elektrickou síť. Při poruše zdroje tak nehrozí akutní nebezpečí a alarm na tento stav upozorní i v létě. Důležité je zdroj nikdy nevypínat. V případě své poruchy nebrání zdroje ELSTON napájení čerpadel, kotlů proudem z el. sítě.

Nabízíme ke koupi starší plynový kotel Fagor.
Rozměry kotle:
- Výška 90 cm,
- Šířka 70
- Hloubka 80
- Průměr kotle 50
- Hloubka kotle 44
V případě zájmu volejte na uvedené tel. číslo, po-pá, od 7.30 - 16.00 hod.
Osobní odběr

Kotel Ekogren EG-IN DUO 18kW, instalovaný v prosinci roku 2013. Byl málo provozovaný, sloužil jako temperace neobývaných místností v chladných dnech (ochrana proti zamrznutí) a příležitostná výroba TUV. Takže každý rok pár týdnů trvalého provozu. Důvod prodeje - instalace tepelného čerpadla na celý objekt. Řídící systém kotle ESTYMA umí, mimo řízení teploty kotlové vody a chodu kotle, řídít ekvitermně jednu řízenou větev pomocí 3-bodového ventilu 230V a ohřev zásobníku TUV.
V kotli je retortový hořák IGNEO slim, spalující jak dřevěné pelety, tak uhlí Ořech 2 (zrnitost 10-25mm). Hořák je modulovaný v rozsahu 30-100% výkonu. Do horní části nad hořákem se dá přikládat i kusové dřevo.
Pro přepravu je možno oddělit zásobník a hořák od kotle.
K dispozici i třírychlostní čerpadla topné vody 800,-Kč/ks. Zónový ventil 230V, 700,-Kč, Termostatická hlavice s čidlem pro primární okruh kotle 400,-Kč
Pouze vlastní odvoz, není snadné zabalit kotel pro kurýra.
Místo instalace TASOV, okres Hodonín

Prodám nový,nepoužitý, elektrodový kotel PK 30, který je vhodný pro teplovodní vytápění bytů, rodinných domů,chat apod. Součástí kotle je plně vybavená skříňka s jednoduchým a bezporuchovým elektrickým ovládáním. Výkon kotle lze nastavit od 5 až do 30 KW. Významnou výhodou elektrodového kotle je úspora energie kvůli jeho extrémní účinnosti, která dosahuje 99,6%, což je o hodně vyšší hodnota než u existujícich kotlů jiných typů. Taktéž nárůst teploty v elektrodovém systému je rychlejší než v klasickém elektrickém kotli. Životnost kotle je minimálně 25 až 30 let.
Pro bližší info můžu zaslat podrobnou dokumentaci e-mailem.
Mám ke kotli plno náhradních dílů, viz moje další inzeráty.
Mohu zaslat PPL.

Prodám set pro přestavbu kotle DAKON FB36. Set je určen pro přestavbu litinového teplovodního kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním na
variantu automatického kotle na hnědé uhlí nebo dřevěné pelety. Cena dohodou. Volejte na tel.: .

Prostorový termostat PT32 s podsvíceným velkým displejem a inteligentní regulací. Navíc umožňuje připojit GSM modul (GST1/GST2) pro dálkové ovládání teploty přes mobilní telefon.
PT32 je inteligentní prostorový digitální termostat s podsvíceným displejem vhodný ke všem kotlům, které vyžadují bezpotencionální (beznapěťové) spínací kontakty (např. plynové kotle, elektro - kotle, oběhová čerpadla, termoelektrické pohony nebo klimatizační jednotky).
Výhody PT32:
9 týdenních programů
6 teplotních změn na den
programování po 10-ti minutách a 0.5 °C
možnost programování po dni nebo Po-Pá, So-Ne a Po-Ne
velký podsvícený grafi cký displej
možnost nastavení PI nebo PID regulace nebo HYSTEREZE
funkce předčasné zapnutí topení
možnost režimu TOPENÍ/ CHLAZENÍ
krátkodobá změna požadované teploty
manuální režim (MANU)
trvalé vypnutí (OFF)
režim DOVOLENÁ
letní režim
volba sudý-lichý týden
korekce aktuální teploty
zámek kláves
suma provozních hodin kotle
indikace údržby kotle
protizámrazová ochrana (3 °C)
funkce TEST
automatická změna LETNÍ/ZIMNÍ čas
indikace slabé baterie
možnost použití GSM modulu (GST1 nebo GST2) pro ovládání mobilním telefonem
napájení alkalickými bateriemi 2 x 1.5 V/AA
výstup (bezpotenciální kontakt) max. 5 A/ 250 V AC
Technické parametry
Napájení bateriové (2x1,5V R6/AA)
Typ termostatu drátový
Typ regulace hystereze/PI regulace/PID regulace
Přesnost +/- 0,5 °C
Rozměry (DxŠxH) 136,5x83x28,5 mm
Stupeň krytí IP20
Pracovní teplota 0 °C až 40 °C
Spínací prvek relé
Výstup 5 A
Teplotní změny na den 6
Rozsah nastavitelné teploty 3 °C až 39 °C
Nastavení teplot po 0, 5 °C
Min. programovací čas 10 min
Min. indikační skok 0, 1 °C
Cena vč. DPH, možnost odpočtu, daňový doklad Telefon:

Nabízím k prodeji z použitého plynového kotle typ GASEX 12 jako náhradní díly část demontovaného zařízení související s přívodem plynu včetně hořáku a ovládací panel. Kotel byl letos před topnou sezónou vyměněn za nový a do poslední chvíle fungoval 20 let bez problému. Na tento typ se již nedá nic sehnat. Toto jsou funkční použitelné části, zbytek kotle byl zlikvidován ve sběru. Fotka celého kotle je pouze pro představu, jak vypadal.

Prodam pokojovy termostat Honeywell T8851A (CX51MC). Termostat je neposkozeny, jako novy. Je mozne i s prevodnikem ke kotli, ktery podporuje komunikaci Opentherm. Na termostatu jsou videt stavove hlasky kotle, signalizace poruch kotle, teplota TUV, TV, lze nastavovat teploty TUV, TV, moznost ekvitermni regulace, 6 teplot za den pro kazdy den v tydnu, okamzita zmena teploty, automaticky, manualni, prazdninoy, nezamrzny program. Po pripojeni venkovniho cidla moznost zobrazeni venkovni teploty, modulace vykonu kotle. Termostat umi pred natopenim na pozadovanou teplotu snizit vykon kotle a tim nepretopit nastavenou hodnotu. Teplota v mistnosti je tak velice komfortni bez teplotnich razu. Moznost nastaveni hystereze od 0.5 °C. K termostatu mohu pridat i prevodnik komunikace Opentherm.

Prodám kotel na tuhá paliva,23 kw nebo 30 KW. Nový,dovoz Maďarsko.
Max.výkon: dřevo 23 kW, uhlí 27 kW
Účinnost: dřevo 83%, uhlí 84%
Emisní třída 3,4. TUV.
Rozměr protipožárních dveří: 310 x 220 mm
Výška: 1060 mm
Šířka: 415 mm
Hloubka: 520 mm
Hmotnost: 168 kg
Kotel Körös lze použít pro teplovodní ústřední vytápění rodinných domů, bytů a menších objektů. Vnitřní plášť tělesa kotle je vyroben z kvalitního ocelového plechu S235JR tloušťky 5 mm.
Výhody kotle Körös: spolehlivost a velikost topeniště jsou hlavními hledisky kupujících při nákupu kotle na směsná paliva. Kromě nich je velmi důležitá i velikost spalovacích dvířek. Na tento typ je obrovský: 390 mm široký a 310 mm vysoký. Také velikost horních čisticích dvířek je obrovská, pro čištění výměníků je k dispozici prostor o šířce 390 mm a výšce 220 mm. Spodní dvířka spalovny jsou také jedny z největších: měří 390 mm na šířku a 150 mm na výšku, pro snadnější a rychlejší spalování.
Počet výměníků tepla a zásobníků na vodu: tento typ má tři zásobníky na vodu pro nejlepší možnou účinnost.
Kotel vyrábí specialisté s desítkami let zkušeností s výrobou kotlů za pomoci svařovacích robotů a automatických cílových strojů pro nejlepší možnou kvalitu. Kotel má plášť z ocelového plechu a izolaci z minerální vlny. Kotel má konektor určený pro 2 pojistné ventily.
Možnost zprostředkování montáže a dopravy.
Tel :

Nový kotel Czechtherm Termocast plus 6 článků 36kW, 4. emisní třída, palivo dřevo.
Prohořívací litinový kotel na dřevo (uhlí) je nový, neopužitý, originální balení na paletě vč. záručního listu.
Možnosti odběru: osobně nebo přepravní společností.
Technické parametry kotle:
Výkon : 4 emisní třída dřevo 36kW, (3 emisní třída- nedřevní bimasa 36kW, uhlí 44kW)
Váha : 282 kg
Objem vody: 40 l
Max. teplota: 95 °C
Max. tlak: 3 bar
Výška: 950 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 815 mm
Max. délka polena : 540 mm
Průměr kouřovodu : 160 mm
Připojení: 6/4"

Přestavbová sada určená pro kotle Herculas DUO 7 článek na Hercules DUO BASIC pro získání 3 emisní třídy s možností používání kotle i po září 2024.

Přestavbová sada určená pro kotle Hercules DUO 6 článek na Hercules DUO BASIC pro získání 3 emisní třídy s možností používání kotle i po září 2024.

Přestavbová sada určená pro kotle Hercules DUO 5 článek na Hercules DUO BASIC pro získání 3 emisní třídy s možností používání kotle i po září 2024.

Přestavbová sada určená pro kotle Hercules DUO 4 článek na Hercules DUO BASIC pro získání 3 emisní třídy s možností používání kotle i po září 2024.

• Hnědé uhlí
• Kotel na uhlí s ručním přikládáním, který vypouští do ovzduší min. emisí
• Díky přestavbové sadě a vytvořte si z kotle kombinovaný kotel
• Hodí se do malých kotelen s nízkým stropem
• Hořák může být umístěn z pravé či levé strany
• Kotel se snadno udržuje díky jednoduchému přístupu k výměníku
• Regulátor tahu zajišťuje automatickou regulaci výkonu
• Vestavěná chladící smyčka zajišťuje bezpečný provoz
• Má nízkou spotřebu uhlí a velkou násypnou šachtu
• Uhlí spaluje pomalu, nemusíte tedy do něho přikládat příliš často
• Spálí téměř všechen prach a aby vypouštěl do ovzduší jen min. prachu
• Spadá do 4. emisní třídy, splňuje podmínky ekodesignu, bez dotace
• Tloušťka stěn kotlového tělesa na ohňové straně je 5 mm
Výška
957 mm
Šířka
536 mm
Hloubka
903 mm
Hmotnost
235 kg
Výkon
20 kW
Třída kotle
4
Průměr kouřovodu
130 mm
Účinnost
81,8 %
Spotřeba paliva
3,1 kg/h
Tah
15 – 22 Pa

Prodám originální medaile odznaky a vyznamenání.
Ceny jsou uvedeny níže.
Ruším sbírku.
Více fotek mohu poslat do emailu.
Koukněte i na mé další inzeráty.
Odešlu zásilkovnou za 80 Kč.
Odešlu i na dobírku, ale dopravné 120 Kč chci předem na účet.
Není problém ani osobní předání.
Na prodej:
Kříž za 25 let služeb v etui. Cena 1900 Kč.
Spona, lišta železný kříž 1914 + kříž pro bojovníky s meči. Cena 2300 Kč.
Záslužný kříž druhé třídy s meči. Krásný stav. Cena 1250 Kč.
Záslužný kříž druhé třídy bez mečů. Značen "107". Krásný stav. Cena 1250 Kč.
Záslužná medaile. Cena 900 Kč.
Záslužný kříž první třídy s meči.
Cena 4000 Kč.
Kříž německé matky ve zlatě v etui. Luxusní stav. Původní dlouhá stuha. Cena 3800 Kč.
Železný kříž druhé třídy 1939. Cena 4500 Kč.

Úplně nový set…kompletní systém ochrany horní části těla s chrániči zad, hrudníku, ramen a loktů. Chránič těla sideswipe je pohodlný, lehký, prodyšný a stejně vhodný pro všechny typy motocyklistů, od dojíždění do práce, přes sportovní motocykly, cestovní motocykly až po dobrodružnou a terénní jízdu.
Raven Pileup je dvojitý ergonomický chránič kolen s polykarbonátovou skořepinou, která je pokryta pěnou EVA tlumící nárazy. Polstrování je odnímatelné a pratelné, aby chrániče kolen zůstaly pěkné a svěží.
Vlastnosti ochranné bundy Raven Sideswipe:
• Prodyšná podšívka ze síťoviny
• Vnitřní pěnové polstrování
• Elastické popruhy se suchým zipem na rukávech a v pase
• Chrániče ramen a loktů jsou v souladu s normou CE EN 1621-1 1.třídy
• Chránič zad splňuje normu EN 1621-2 1.třídy
• Chránič hrudníku splňuje normu EN 1621-3 2.třídy
!!!VELIKOST XL!!!
Vlastnosti chráničů kolen Raven Pileup:
• Dvojité klouby
• 3 elastické popruhy na suchý zip
• Polstrování z EVA pěny
• Hliníkové šrouby
• Specifický design pro pravé/levé koleno
• Univerzální velikost
• Prodávány v páru
• CE EN 1621-1 1.třídy

Nepřímotopné smaltované nádrže TUV německé výroby. Díky velkoplošným výměníkům jsou obzvlášť vhodné pro použití s tepelnými čerpadly!
skladem
záruka 3 roky
Díky silné PU izolaci bylo docíleno o 20-30% menší tepelné ztráty oproti konkurenčním nádržím
Barva koženky je bílá nebo šedá
Ceny:
300l, vyprodáno
400l, výměník 4,3 m2, PU izolace 50mm energ. třídy "C" - 33900,- (2 ks)
400l, výměník 5,0 m2, PU izolace 50mm energ. třídy "B" - 35900,- (1 ks)
500l, výměník 4,7 m2, PU izolace 50 mm energ. třídy "C" - 37900,- (1 ks)
500l, výměník 4,6 m2 + 1,5 m2 (pro solární kolektory či jiný zdroj), PU izolace 50 mm energ. třídy "C" - 42000,- (1 ks)
POPIS
******
• Materiál: ocel (S235JR) smaltovaná podle DIN 4753 (testováno TÜV)
• EV-WP-TWS-1W 300 až EV-WP-TWS-1W 500 s 50-75 mm PU izolací z tuhé pěny a 5 mm
fóliovým pláštěm
• Provozní tlak: max. 10 bar
• Teplota: max. 95 °C
• Doporučený: 6 bar
výměník tepla:
• Provozní tlak: max. 16 bar
• Teplota: max. 130 °C
Vlastnosti:
• Hořčíková anoda pro ochranu proti korozi
• Analogový teploměr
• EV-WP-TWS 300 s vstupem DN 40 (1 1/2“) pro umístění elektrického topného tělesa
• Revizní příruba od EV-TWS 400

Nabízím Teplovodní nizkoteplotni litinový kotel vhodný pro hořáky plynové, LTO, nebo na odpadní, vyjetý olej. Podle štítku je v něm možné spalovat i tuhá paliva jako dřevo a uhlí. Prymárně je určený pro LTO hořáky. Kotel je v perfektním stavu, donedávna byl v provozu s hořákem na LTO. Součástí kotle je řídící jednotka. Kotel lze provozovat plně automaticky stejně jako plynové kotle. Dále je možno zakoupit kompletní instalaci včetně oběhové jednotky vratné vody s čtyřcestným ventilem.
Kotel lze vybavit zcela novým hořákem na odpadní olej s výkonem od 20 do 50 KW.
Hořák je včetně olejového čerpadla a filtru.
Nachystané jen připojit na otopnou soustavu.
Hořák na vyjetý olej není v ceně kotle.
Cena je uvedena za kotel s regulací
Možno dokupit i bojler.

Prodam novy plynový kotel Thermona THERM PRO 14 KX.A . Nikdy nepouzity novy se zarukou.
Kupovan 12.7.2022, duvod prodeje koupily jsme slaby a zjistili jsme to az kdyz ho prisel plynar
nainstalovat a uz se nedal vratit, protoze plynar prisel za mesic od koupi kotle.
Malý nástěnný plynový kotel THERM PRO 14 KX.A disponuje vestavěným 55 l nerezovým zásobníkem.
Svým výkonem je určen pro objekty s tepelnou ztrátou do 14,0 kW, tedy menších objektů jako byty
a kanceláře. Integrované řešení přípravy teplé vody ve spojení s decentním designem umožňuje
bezproblémové umístění zařízení v interiéru bytu či domu. Ohřev užitkové vody v nepřímotopném
zásobníku zajišťuje vestavěný trojcestný ventil.
Energeticky úsporné oběhové čerpadlo společně s nízkoemisním hořákem se stará o hospodárný a
ekologický provoz. Náklady na spotřebu energií společně s emisemi do ovzduší jsme snížili na
minimální hranici. Kotel je dostupný ve dvou modifikacích dle výběru typu paliva, tedy kotel
spalující zemní plyn nebo propan. Výkon kotle se dokáže přizpůsobit okamžitým tepelným ztrátám
objektu v rozsahu 35-100 % výkonu kotle.
vice info treba tady:
Je tam vydet i jeho cena za, kterou se ted prodava.
Jako darek zadarmo jeste nabizim termostat taky uplne novy nikdy nepouzity, taky s fakturou.
Elektrobock PT52 Termostat s OpenTherm komunikací
link na nej je:
kde je i jeho porizovaci cena.