inzerce, prodej, prodám, bazar

Adobe Illustrator CS 2

Kategorie: Počítačová literatura

jako nová
Adobe Illustrator CS 2
Podobné inzeráty
Adobe Acrobat 8 Oficiální výukový kurz
Nabízím knihu Adobe Acrobat 8. Jedná se přímo o oficiální výukový kurz od společnosti Adobě. V knize je sepsáno vše potřebné co budete potřebovat ke zvládnutí tohoto robustního a výkonného sw k editaci dokumentů.Kniha bez CD. Knihu jsem používal, ale je skoro jako nová. K prostudování slouží i systém kontrolních otázek a odpovědí.
Adobe PhotoshopnCS a CS2
Adobe PhotoshopnCS a CS2 Prodám knihu "Adobe PhotoshopnCS a CS2". Scott Kelby, Felix Nelson. 240 stran, 2006, 1. vydání, 16 x 24 cm za 40,- (+poštovné). Jednoduše a přehledně zpracovaná kniha, která pomůže úplnému začátečníkovy pochopit základy práce s photoshopem. Zábřeh na Moravě (okr. Šumperk). Prosím odepsat nebo volat, - NE SMS
Adobe Photoshop Lightroom úprava vlastních fotografií
Nejednomu se stane, po pořízení fotografie a následném jejím skouknutí na monitoru, fotografie nevypadá tak zajímavě, jak v mysli fotografujícího občana vypadat ve výsledku měla, ale nevadí v Adobe Photoshop lze napravit např. přidáním kontrastu, korekcí barev a světel. Na počítači se dá rychleji docílit působívého výsledku než nastudovat v jaké roční období a v jakou denní dobu a při jaké oblačnosti bude nejvhodnější snímek provést - toto provede Photoshop. Navíc mnoho lidí fotografuje na mobilní telefony a telefon kvůli malým svým rozměrům mnoho si musí dopočítat sám a často se netrefí jak barevně tak nasvícením -expozicí- scény, ale také se nic neděje, problém vyřešíte v Adobe Photoshop. A pro pokročilejší uživatele je zde mnoho dalších funkcí pro fotomontáže a tvůčí tvorbu. Máte-li hotovo, kníha obsahuje rady jak fotografie publikovat na webu aby z Váš fotograficko-grafický výtvor potěšil i další občany. Nová nepoužitá kniha.
Tipy efekty a kouzla v Adobe Photoshopu
Prodám odbornou knihu Tipy efekty a kouzla v Adobe Photoshopu. Kniha vypadá jako nová, je kompletně v češtině, obsahuje 351 stran plných návodů a obrázků. Rok vydání 2001. Součástí je i originální CD s pracovními obrázky a zkušební verzí programu. Původní cena 599 Kč, nyní 150 Kč.
Adobe Premiere 6 - Obrazový průvodce
Adobe Premiere 6 - Obrazový průvodce Autor: Douglas Dixon Kniha se stala skutečným bestsellerem na našem trhu. Obrazový průvodce provede naprosté začátečníky, ale i ty pokročilejší - jak filmaře, tak i uživatele počítačů - programem postupně, pěkně krok za krokem. Sami zjistíte, že není nic jednoduššího než vytvářet svoje vlastní filmy. A to se všemi parádami, které normálně máte možnost shlédnout v televizi nebo v kině. Samozřejmostí jsou různé typy obrazových i zvukových prolínaček, střihy, titulkování, mixáže zvuků a přidávání různých zvukových a obrazových efektů. Obrázky v knize byly většinou vytvářeny na verzi programu Premiere 6 pro PC, ale vzhled na počítačích Macintosh je téměř shodný, a v knize jsou uvedeny i pokyny pro uživatele těchto počítačů, takže nic nebrání oběma skupinám uživatelů než se začít zdokonalovat ve svém umění filmového projevu a získat pro své projekty co nejvíce spokojených diváků. NAKLADATEL iDnes, 2002 POČET STRAN 264 ROK VYDÁNÍ 2002 VAZBA brožovaná vazba JAZYK český ROZMĚR 200×230 mm STAV: jako nový Cena: 84,- Kč Poštovné: 65,- Kč doporučeně 35,- Kč obyčejný dopis
Levné počítačové knihy
Krásný den, ač nerad (na knihy už není místo), prodávám touto cestou počítačovou literaturu, převážně o programování. Možno poslat poštou, osobní odběr v Brně. Možno psát na email, či SMS. Seznam všech 30 knih o počítačích: Visual 2003 začínáme programovat Active server page v kostce GIMP Praktická uživatelská příručka Adobe Dreamweaver CS4 FLASH pro grafiky a tvůrce webů XHTML průvodce vývojáře Přecházíme na Linux Programujeme grafiku v Microsoft Direct 3D ActiveX Tvorba dokonalých WWW stránek Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web WAP Tvorba stránek pro mobilní zařízení Počítačové tiskárny Mistrovství v Delphi 1. a 2. díl Programujeme PHP profesionálně A programmers Introduction to Visual (English) Professional Programming Microsoft Visual Krok za krokem Professional Csharp Adobe Premiere 6.5 Webdesign s webovými standardy Visual C++ 6.0 DHTML v akci XML bible (Anglicky, 1100 stran) javaScript programujeme internetové aplikace 2. aktualizované vydání 333 tipů a triků proo internetový marketing (Sbírka nejužitečnějších informací, postupů a technik) Naučte se PERL za 21 dní RSS Automatické doručování obsahu Vašich WWW stránek Word 2002 uživatelská příručka Visula Basic 6.0 Příručka programátora AmiPro 3.0 verze 3.0 CS v praxi Professional (English) Cena dohodou. Možno jako celek s výraznou slevou.