inzerce, prodej, prodám, bazar

Adobe Photoshop Lightroom úprava vlastních fotografií

Kategorie: Počítačová literatura

Nejednomu se stane, po pořízení fotografie a následném jejím skouknutí na monitoru, fotografie nevypadá tak zajímavě, jak v mysli fotografujícího občana vypadat ve výsledku měla, ale nevadí v Adobe Photoshop lze napravit např. přidáním kontrastu, korekcí barev a světel. Na počítači se dá rychleji docílit působívého výsledku než nastudovat v jaké roční období a v jakou denní dobu a při jaké oblačnosti bude nejvhodnější snímek provést - toto provede Photoshop. Navíc mnoho lidí fotografuje na mobilní telefony a telefon kvůli malým svým rozměrům mnoho si musí dopočítat sám a často se netrefí jak barevně tak nasvícením -expozicí- scény, ale také se nic neděje, problém vyřešíte v Adobe Photoshop. A pro pokročilejší uživatele je zde mnoho dalších funkcí pro fotomontáže a tvůčí tvorbu. Máte-li hotovo, kníha obsahuje rady jak fotografie publikovat na webu aby z Váš fotograficko-grafický výtvor potěšil i další občany. Nová nepoužitá kniha.
Adobe Photoshop Lightroom úprava vlastních fotografií
Podobné inzeráty
Knihy / učebnice
Prodám různé knihy a učebnice pro samouky Adobe Photoshop - Fotomontáže - základní dovednosti - Doc Baumann Retušování a úpravy fotografií v Adobe Photoshop - Tomáš Barčík Naučte se používat expoziční čas kreativně - Bryan Peterson Foto Modeling - Billy Pegram Fotografujeme svatbu - Originální a nezapomenutelné svatební fotografie - Vladimir Illetško Fotomontáže a trikové fotografie ve Photoshopu - Michal Siroň Photoshop pro reklamu a marketing - Daniel O. Sorenson Kompletní referenční průvodce MS DOS 6.22 - Tomáš Baránek Zoner Photo Studio - kouzlo digitální fotografie - Pavel Kristián Pinnacle Studio - názorný průvodce nahráváním a úpravou videa - Jan Ozer Pinnacle Studio - praktický průvodce - Josef Pecinovský Upravujeme digitální video - Josef Pecinovský Upravujeme digitální video - 2. vydání - Josef Pecinovský Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky - Martin Domes Internet efektivně - Ján Kukučka Jak na to - WINDOWS 98 snadno a rychle - Anna Milbourne Nakonfigurujte si počátač I - DOS - Petr Stránksý Nakonfigurujte si počítač II - Windows - Petr Stránský Osobní počítač - Andrle Bělohlávek
Kniha Digitální fotografie v Adobe Photoshop CS6
Prodám knihu Digitální fotografie v Adobe Photoshop CS6 Úplně nová, nepoužitá, nevhodný dárek Platba předem na účet (Česká pošta nebo Zásilkovna) nebo osobní předání.
Adobe photoshop CS2 v praxi
Prodám knihu "Adobe photoshop CS2 v praxi" Tim Grey. 280 stran, 2006, 1. vydání, 25 x 17 cm za 50,- (+poštovné). Zábřeh na Moravě (okr. Šumperk). Prosím odepsat nebo volat, - NE SMS
Adobe Photoshop CS6, kniha, výukový kurz
Prodám knihu, výukový kurz Adobe Photoshop CS6. Je k tomu CD. Jako nová. Cena k jednání.
Martin Vlach: Adobe Photoshop 7
Prodám knihu Martin Vlach: Adobe Photoshop 7, cena 50 Kč. Osobní vyzvednutí Praha.
Adobe Acrobat 8 Oficiální výukový kurz
Nabízím knihu Adobe Acrobat 8. Jedná se přímo o oficiální výukový kurz od společnosti Adobě. V knize je sepsáno vše potřebné co budete potřebovat ke zvládnutí tohoto robustního a výkonného sw k editaci dokumentů.Kniha bez CD. Knihu jsem používal, ale je skoro jako nová. K prostudování slouží i systém kontrolních otázek a odpovědí.