inzerce, prodej, prodám, bazar

Biologie do dlaně

Kategorie: Učebnice, skripta - SŠ

Prodám, jako nová
Biologie do dlaně
Podobné inzeráty
Příprava na přijímací zkoušky LF (biologie, chemie, fyzika)
Prodám mnou vypracované přehledy všech 3 předmětů (biologie, chemie, fyzika), které jsou potřeba k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty, avšak dají se použít i na jiné školy. Je to přehled středoškolského učiva fyziky, biologie a chemie (úroveň gymnázia). Na vypracování těchto 3 přehledů jsem pracoval přes 3 měsíce. Na přijímačky jsem se učil především z těchto přehledů, poté ze zpracovaných maturitních otázek, sešitu chemie (vše je součástí složky se soubory) a pokud mi nebylo něco jasné, dohledával jsem na internetu. Nechodil jsem na žádné přípravné kurzy, vše jsem se učil sám. U přijímacích zkoušek jsem měl ještě bodovou rezervu jak na všeobecné, tak i na zubní lékařství. Důležité jsou také modelové otázky, které fakulty vydávají a testy z minulých let!!! Pokud by někdo měl zájem, vše pošlu ve formě PDF (vše viz úvodní foto). Hlásil jsem se na zubní lékařství a všeobecné lékařství. Na oba obory jsem se dostal na MUNI a UPOL. Na ostatní přijímačky jsem už nejel, jelikož pro mě byla priorita Brno. Úvodní obrázky ukazuje vše, co Vám nasdílím. Níže přikládám odkaz, ve kterém se můžete podívat na ukázky z těchto přehledů. Kdyby někdo měl jakýkoliv dotaz, napište, rád odpovím. Cena za vše je 500 Kč. BIOLOGIE: - obecná biologie - botanika - biologie živočichů - biologie člověka - genetika CHEMIE: - obecná chemie - anorganická chemie - organická chemie - biochemie FYZIKA: - mechanika - molekulová fyzika a termika - mechanické kmitání a vlnění - elektřina a magnetismus - optika - speciální teorie relativity - fyzika mikrosvěta ODKAZ NA UKÁZKU:
Biologie pro sš a gymnazia + doplnkova literatura
Biologie I zelena 90,- Jak se dostat na vysokou skolu biologie 180,- Ucebni ulohy z biologie 80,- Biologie 2000 testových otazek 150,- Sms biologie 50,- Materialy na prijimacky a ke zkouskam na Veterinu a jine Vš biologie a genetika (Vš) 200,-/kus Pri vetsim odberu mozna sleva. Predani v Praze nebo na dobirku (+postovne)
Biologie
Botanika (Kubát a kol.) 180,- Biologie pro gymnázia 300,- Ekologie pro gymnázia 90,- Biologie člověka (Kočárek) 280,- Biologie v kostce 100,- Biologie buněk (Závodská) 250,- Genetika (Kočárek) 300,- Odmaturuj! z biologie 140,- Zoologie (Papáček) 130,-
Kniha Biologie pro střední školy do dlaně
Prodám knihu Biologie pro střední školy do dlaně, autoři Hančová, Vlková. Stav jako nová. V dalších inzerátech mám další knihy chemie a biologie.
Maturitní otázky z biologie
prodám mnou vypracované otázky na maturitu z biologie (odmaturováno za 1) AKCE: při koupi všech otázek z chemie i biologie = 500 Kč (60 otázek) cena za 1 otázku = 10 Kč, cena za všechny otázky = 300 Kč otázky jsem vypracovala ze svých sešitů z gymnázia (normální hodiny biologie + maturitní seminář z biologie), k některým otázkám můžu i dodat pracovní listy (z kterých jsem se také učila), v otázkách je vždy text doplněn různými obrázky či poznámkami, posílám pouze ve formátu word či pdf na email Na email můžu poslat ukázkovou otázku.
Biologie- pro gymnázia
Obecná biologie: Autor Václav Kubišta. Biologie člověka: Autor Novotný a Hruška. Biologie rostlin: Autor L. Kincl, M. Kincl, Jarklová. Biologie živočichů: Autor Smrž, Horáček, Švátora. Cena za kus 100,-. Osobní předání pouze Praha, jinak zasilkovna.