inzerce, prodej, prodám, bazar

Byt Opatija, bazén, terasa, 2 parkovací místa - Opatija, 86,

Kategorie: Byty

Ev.č. 14931456
Zprostředkujeme prodej moderního bytu. Byt sestává z chodby, otevřeného prostoru s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, 2 ložnic, koupelny a samostatné toalety.

Byt je zařízen v designovém stylu a přitahuje pozornost krásnými kombinacemi barev nábytku. Koupelny jsou vybaveny kvalitní sanitou a mimořádně krásným nábytkem na míru. V menší ložnici jsou 3 lůžka a ve větší je manželská postel.
Na kryté terase je velký stůl. Je odtud také hezký výhled na moře. K bytu patří také bazén s prostorem na opalování.

Na vaše plechové miláčky čekají 2 parkovací místa před vchodem do objektu.

Objekt má vlastní bránu u vjezdu do dvora, kterou lze otevřít na dálkové ovládání.

Dvůr je dobře udržovaný a vyzdobený. Je vyzdoben četnými květinami a zelení.

Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte. Můžeme Vám také poskytnout videoprohlídku bytu.

V nabídce naší realitní kanceláře máme již přes 1300 chorvatských nemovitostí, rádi Vám s koupí nemovitosti poradíme.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu.
Byt Opatija, bazén, terasa, 2 parkovací místa - Opatija, 86,