inzerce, prodej, prodám, bazar

Činčila 2 samci s pp 2020

Kategorie: Drobní savci

Komplet s obrovskou zařízenou skříňoklecí, příslušenstvím, a několik kg krmení. Bohužel na ně momentálně nemám tolik času kolik si zaslouží. Pouze společně. Do dobrých rukou.
Činčila 2 samci s pp 2020
Podobné inzeráty
Hamaky- čtvercové, obdélníkové, trojúhelníkové- různě velké
Prodám nové doma šité pelíšky do klece pro drobná zvířata, co ráda šplahají. Různé tvary, velikosti, materiály a barvy. -Hamak obdélníkový 29x18 cm, bavlněné froté, modrý, (potkan, činčila, osmák apod), cena 50 Kč. -Hamak rohový trojúhelník 36x27x27 cm, bavlněné froté, modrý, (potkan, činčila, osmák, apod), cena 45Kč. -Hamak čtvercový 30x30 cm, klasická bavlna, červená barva, (fretka, potkan, činčila, osmák, apod), cena 50 Kč. -Hamak čtvercový 30x30 cm, bavlněné froté, barva bledě zelená, (fretka, potkan, činčila, osmák apod.), cena 70 Kč. -Hamak odbélníkový maličký 20x15 cm, klasická bavlna, barva růžová s veselými obrázky koťat, (myš, křečík, křeček, pískomil apod), cena 20 Kč. -Hamak obdélníkový maličký 19x15 cm, bavlněné froté, odstíny modré pruhy (myš, křečík, křeček, pískomil apod), cena 30 Kč. K vyzvednutí osobně ve Strnadicích (okres Benešov) nebo po dohodě přivezu do Prahy na Kavčí hory. Případně zašlu kamkoli poštou jako doporučený dopis (na podací lístek) nebo zásilkovnou, v tom případě prosím o úhradu i s poštovným předem na účet. Po špatných zkušenostech nezasílám na dobírku. V nabídce mám několik dalších šitých pelíšků, můžete mrknout na mou další inzerci. V případě výběru více věciček lze zaslat vše za jedno poštovné ( cena je pak dle celkové hmotnosti). Pište mailem nebo volejte, pokud se mi hned nedovoláte, prosím zanechte sms, ozvu se nazpět, v práci nemůžu zvedat telefon.
Morče - lunkarya peruánci, samci
Dobrý den, nabízím k prodeji 7 samců plemene lunkarya peruánec. Samci č. 1,2,4,5 narozeni 7/2022 Samci č. 6,7 narození 01/2023 Tel. neplatný
Činčila samička
Prodám 3letou samičku činčily vlnité. Včetně klece, vybavení, žrádla, písku. Činčila je zdravá zvykla na kontakt (na činčilu je celkem přítulná) zvykla na běhání i mimo klec pak si sama zaleze do klece Jen do dobrých rukou !
Činčila dva kluci
Dobrý den, ráda bych nabídla zodpovědným a zkušeným chovatelům činčil dva kloučky. Šedý dulik narozen 20.11.2021 Černý bubák netuším datum narození ale má už 9,5 let. Bohužel je potřeba Bubakovi obrousit stoličky, nejí moc sena tudíž si to nemá jak brousit takže teď hodně slintá a potřebuje veterinární péči. Dvakrát do roka mu prostě teče z huby spoustu slin. Před Vánoci byl v pořádku. Čerstvě jsme se přestěhovali a další finance co nám zbyli potřebujeme dát do vybavení pokojíčku pro děti a dalších nezbytných věci do domácnosti. Navíc je manžel na Bubáka alergický a potřebujeme aby šli společně k někomu kdo se jim bude věnovat, jsou na sebe zvyklí je to otec a syn. Podmínky pro převzetí: - zajistit Bubakovi péči o zoubky - být s námi v kontaktu abychom věděli jak je o ně postaráno Darujeme i s klecí a příslušenstvím pokud nemáte, tahle je úplně to nejmenší co by měla činčila mít. Pouze vážné zájemce děkuji
Klec Činčila 70 od JK Animals rozměr 71x40x63
Klec Činčila 70 od JK Animals rozměr 71x40x63 použitá ale plně funkční pro osmáka nebo činčilu
Činčila samec světlí ebony 2 měsíce, zamluvený
Činčila světlý ebony samec Narozená 23. 12. 2022 Otec standard Matka světlá ebony Cena se může lišit dle typu přepravy. (Cena za pohonné hmoty) Jsme ochotni zavést ji k vám, sejít se na půli cesty nebo ji mužete vyzvednout u nás. K činčilce dostanete 500g krmení a kostku ytongu. Preferuji kontak e-mailem.