inzerce, prodej, prodám, bazar

Domeček pro hlodavce

Kategorie: Drobní savci

Nepoužitý, nový domeček pro hlodavce po zrušeném zverimexu. Prodám za 200kč, lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)
Domeček pro hlodavce
Podobné inzeráty
Domeček pro hlodavce
Nepoužitý, nový domeček pro hlodavce po zrušeném zverimexu. Prodám za 40kč, lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)
Klec na větší hlodavce hlodavce 500,-
Prodám klec na větší hlodavce 95x45x45. Klec byla používaná pouze 1 rok morčetem. Klec byla zakoupena s prasklým rohem - nemá na funkci vliv. Záchod pro hlodavce je v ceně.
Vybavená klec pro hlodavce
Používaná vybavená klec pro hlodavce. Rozměry 49x21x28 (DxVxŠ). Vybavení v kleci je v relativně dobrém stavu, pouze sem tam pokousané, ale stále dobrá klec, která ještě poslouží pro další křečíky nebo jiné hlodavce. Dno klece má v rozích známky od používání, vše je ale samozřejmě umyto. Mříže jsou také mírně okousané, ale není to nic na závadu. Klec obsahuje: - plastové rohové patro s domečkem, který lze sundat a žebřík - miska - plastová toaleta, která se dá upevnit k mřížím drátkem - plastový kolotoč - dřevěný domeček a malá dřevěná hračka Otevírání klece je nahoře a ke dnu se upevní za plastové háčky. Lze na osobní odběr či posláním na adresu. Cena je uvedena bez dopravy.
klec pro hlodavce - myš, křeček vč. příslušenství
Prodám klec pro hlodavce v dobrém stavu viz foto - používaná pouze 1 měsíc, čistá, vydenzifikovaná - nyní uskladněna v garáži (zbytečně se na ni práší). Klec je vhodná zejména pro myši, křečka a jiné drobné hlodavce. Součástí klece je kolotoč a domeček viz obrázky. Cena je za komplet. Rozměry klece: 39x25,5x22 (dxšxv). Barva klece: zelená s šedivými doplňky. Materiál: Plast a kov. Při rychlém jednání za 400kč. Inzerát platí do smazání. Preferuji osobní odběr - Písek, občas Strakonice, ale po domluvě je možno zaslat přes Zásilkovnu (dopravné platí vždy kupující předem na účet)!
Domeček pro hladavce
Nepoužitý, nový domeček pro hlodavce po zrušeném zverimexu. Prodám za 120kč, lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)
Dřevěný domeček pro hlodavce
Prodám dřevěný domeček pro hlodavce, který je v dobrém stavu a určitě ještě někomu poslouží. Pouze osobní odběr v Ostravě.