inzerce, prodej, prodám, bazar

Esmara - Nové oversized tričko se síťovinou vel.S

Kategorie: Trička, Tílka

Bavlněné krémové oversized tričko či halenka s dlouhým rukávem, na ramenou ozdobná jemná síťovina, v zadní části zapínání na zip, kulatý výstřih, pohodlný střih, velice pružné, příjemný bavlněný materiál (95% bavlna, 5% elastan).

Uvedená velikost S, díky střihu a pružnosti lze nosit při velikosti S-L (tričko je oblečené na figuríně s konfekční velikostí S - míry: prsa: 90cm, pas: 61cm, boky: 90cm).

Nové a nenošené, ve skvělém stavu!

V případě zájmu mně neváhejte napsat, ráda pro vás přeměřím nebo dle vašeho přání nafotím detaily. Osobní předání Brno nebo zásilkovna/pošta (+ cena za službu).

Při koupi 5 a více kusů 10% sleva na celý nákup. Kompletní nabídku všeho co nabízím i s kladným hodnocením najdete také na Vinted přezdívka: kropart
Esmara - Nové oversized tričko se síťovinou vel.S