hledáme kombajnéra pro sezónu 2023

Kategorie: Zemědělství

Nabízíme sezonní práci a to obsluha kombajnu

Claas Lexion 560 lišta 7,5
Claas Lexion 570 lišta 9
Claas Lexion 600 Terra track lišta 9
Claas Lexion 760 Montana lišta 9,3

Náplň práce:

Kompletní seznámení se strojem a jeho předsezonní příprava, následné 2 měsíce žní, řádné zaškolení odměna za posečený ha.

Budeme se těšit na Vaše odpovědi :-).

Práce je vhodná pro člověka co miluje kombajny, tato technika ho fascinuje, je to náročné a tato práce musí bavit jinak to nemá smysl.

Požadujeme:

- bydliště ve Zlínském kraji, případně Morava
- nekuřák
- fyzická zdatnost
- dodržování bezpečnosti práce
- zájem o technické prvky, co jak funguje
- manuální zručnost, technická zručnost
- aktivní přístup k práci, kvalita odvedené práce
- spolehlivost
- KOMUNIKATIVNOST
- praxe na strojích Claas výhodou

Nabízíme
- odměna úkolově za posečený hektar
- společná příprava kombajnu
- kvalitní zázemí
- dobrý kolektiv