inzerce, prodej, prodám, bazar

Hledáme kuchaře Dobřichovice

Kategorie: Pohostinství a ubytování

Do restaurace The Place na Praze Západ v Dobřichovicích hledáme kuchaře. Krásné moderní prostředí.
Praxe s asijskou kuchyní je vítána, ale není podmínkou, rádi Tě vše naučíme.

Krátký/ dlouhý týden.
Náplň práce
Příprava asijksých pokrmů, wok, teamová práce.
Požadujeme samostatnost, komunikativnost, spolehlivost a zručnost.
Nabízíme
Práce v malém, mladém, přátelském a stálém kolektivu,
Vysoké osobní ohodnocení
Férové jednání
40-50 tis/mesic
V případě zájmu volejte na
Hledáme kuchaře Dobřichovice
Podobné inzeráty
přijmeme kuchaře
Přijmeme kuchaře na plný úvazek, Restaurace a penzion Pod Sjezdovkou, v Čenkovicích, Orlické Hory, možnost ubytování, samostatný práce kuchaře. více informací , Dvořák
Hledáme kuchaře kuchařku
Do našeho nově otevřeného penzionu hledáme šikovného kuchaře (kuchařku) , který se bude starat pouze o naše ubytované hosty.(ne pasant).Penzion se nachází na hřebenech východních Krkonoš a proto dojíždění není možné. Ubytování i strava je samozřejmostí.
Hledáme pomocné kuchaře na HPP
Hledáme pomocné kuchaře / kuchařky. Náplň práce - příprava snídaní, příloh, dezertů, výdej pokrmů dle objednávek. Požadujeme spolehlivost, samostatnost, ochotu, čistý TR. Praxe v oboru nutná.
Eska hledá kuchaře
hledáme zapáleného kuchaře/kuchařku, se zájmem o obor. U nás v Esce se snažíme ve spolupráci s našimi farmáři přinést hostům na stůl nevšední zážitek, z lokálních, čerstvých a netradičních surovin. chceš to dělat s námi? Zavolej. Mrkni na
Kuchař Pizzař servirka/číšník
HLEDÁME PIZZAŘE, KUCHAŘE, SERVIRKU/ČÍŠNÍKA Do zavedené restaurace v Břeclavi přijmeme pizzaře, kuchaře a obsluhu. Nabízíme stabilní práci v dobrém kolektivu, jídlo zdarma, výhodné platové podminky + odměny. Možnost práce na HPP nebo DPP
Pizzerie U Ledňáčka Lukov hledá kuchaře - kuchařku
POSILUJEME TÝM A HLEDÁME ŠIKOVNÉHO PARŤÁKA DO KUCHYNĚ NA POZICI KUCHAŘ - KUCHAŘKA NABÍZÍME PRÁCÍ NA PLNÝ ÚVAZEK VELMI DOBRÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ PLUS PRÉMIE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI PROFESNÍ I KARIERNÍ RŮST STRAVA ZDARMA PLUS NAVÍC STRAVENKOVÝ PAUŠÁL K VÝPLATĚ V HOTOVOSTI PRACOVNÍ ODĚVY NEZBYTNÉ K VÝKONU PRÁCE KUCHAŘE JSOU TAKÉ PLNĚ NAŠÍ REŽII ZAMĚSTNANCKÉ SLEVY A DALŠÍ... POŽADUJEME. SAMOSTATNOST, SPOLEHLIVOST, PRACOVITOST, LOAJALITU A FLEXIBILITU VÍCE INFO NA TELEFONU