Hledáme manažera ubytovacích zařízení s praxí v oboru

Kategorie: Vzdělávání a personalistika

Provozy se nacházejí v Kaplici a v Českých Budějovicích, nejčastějšími hosty jsou agenturní pracovníci a montéři.
Náplň práce:
• Aktivní hledání nových kontaktů
• Propagace ubytování
• Zodpovědnost za komunikaci se státní správou
• Dozor nad úklidem
• Aktivní řízení
Požadujeme:
• Reprezentativní vystupování
• Základy práce na PC
• Znalost ubytovacího systému PREVIO výhodou
• ŘP sk. B – aktivní řízení
• Hmotnou zodpovědnost
• Nástup v květnu 2023
• Pohovory se uskuteční v průběhu dubna
Nabízíme:
• Nadstandartní platové ohodnocení
• Pružnou pracovní dobu
• Služební vůz
• Mobilní telefon
• Notebook
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.
České Budějovice: p. Petr Schieh petr@
Kaplice: paní Lenka Průchová Ubytovat@