Hledáme montéry vzduchotechniky (2-3lidé) k práci v Německu

Kategorie: Stavebnictví

Jsme generální dodavatel staveb na klíč, působící převážně v Německu.
Hledáme zkušeného montéra vzduchotechniky (či skupinku 2-3 montérů) s vlastním nářadím k výkonu práce na projektech v Německu (Mnichov a okolí) na HPP nebo na živnostenský list (A1).
Pokud hledáte stabilní zaměstnání, na dlouhodobém projektu, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!
Co vás čeká?
-příprava vybavení a místa montáže
-montáž a demontáž vzduchotechnického potrubí
-montáž, demontáž, opravy a zkoušení ventilátorů
-čtení projektové dokumentace, stavebních a technických výkresů
-evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-podmínkou: zkušenosti v oboru
-orientace v projektové dokumentaci
-znalost technologických postupů
- flexibilita
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky, rusky atd.
Co vám můžeme nabídnout?
- možnost využít ubytování v místě výkonu práce (Feldkirchen-Westerham)
- garantovaná německá mzda: na HPP - dle dohody
na A1 - dle dohody

Své životopisy, popřípadě dotazy posílejte na: hunalova@

Informace o firmě najdete na