inzerce, prodej, prodám, bazar

Hledáme parťáky na střechy Klempíř, pokrývač..

Kategorie: Řemeslné práce

Hledáme parťáky k nám do firmy Stavby Polná s.r.o., koho hledáme?

Požadujeme: spolehlivého člověka, časově flexibilního s pozitivním přístupem k práci, zkušenosti v oboru jsou výhodou, rádi Vás vše naučíme (nebát se výšek), řidičský průkaz B – výhodou

Nabízíme: rozmanitou práci na střechách, přátelský kolektiv, individuální přístup, benefity, osobní ohodnocení - mzdové podmínky sděleny na pohovoru.

Více info na tel. nebo na emailu: kancelar@
Hledáme parťáky na střechy Klempíř, pokrývač..
Podobné inzeráty
STAVBY POLNÁ s.r.o. hledá nové parťáky
Hledáme parťáky k nám do firmy Stavby Polná s.r.o. Klempíř, pokrývač.. Požadujeme: spolehlivého člověka, časově flexibilního s pozitivním přístupem k práci, zkušenosti v oboru jsou výhodou, rádi Vás vše naučíme (nebát se výšek), řidičský průkaz B – výhodou Nabízíme: rozmanitou práci na střechách, přátelský kolektiv, individuální přístup, benefity, osobní ohodnocení - mzdové podmínky sděleny na osobním pohovoru. Více informace na tel. nebo na emailu: kancelar@
Klempíř s NJ
1. Náplň práce: Plnění zakázek u našeho Německého zákazníka, jedná se o samostatnou práci na velice zajímávích zakázkách k dispozici Vám bude služební vůz a základní vybavení a také materiál. Pracovat se bude ve dvojci. 2. Co nabízíme, požadujeme: Nabízíme možnost vyplácení týdenních záloh až 400€/týden. Ubytování zajištěno a hrazeno náší firmou. Denně se pracuje cca 10 hodin - dle dohody. Možnost pracovat i o víkendu. (Pokud se budete pohybovat dál od hranic c ČR) Požadujeme Nj na úrovni komunkace -> A2 a lepší. Mzdové podmínky až 5500€/měs. Pokud Vás zaujala nabídka, ozvěte se nám na číslo: 737 696 Dobrá fyzická kondice (jde o práci ve výškách) Splatnost fakturace 14/14 možnost zaměstnání i na HPP a DPP. Vyžadujeme čistý trestní rejstřík pordmínku! Vyučení v oboru Klempíř/Pokrývač nutností. Jedná se o dlohodobou zakázku.
Hledá se Tesař/Pokryvač/montážní dělník
Hledáme kolegu na pozici Tesař/Pokryvač/montážní dělník. Pokud máš zájem mrkni na náš web a klidně se ozvi: Tesařství Miroš kontakt: David Miroš mail: info@ Práce je v okolí Blansko, Boskovice, Letovice
Pokrývač Tesař Klempiř
Hledáme kolegu na práce na Střechách.Žl nebo na dohodu.Liberecky kraj Praxe vítána.
Nabízím vypomoc v oboru pokrývač
Nabízím vypomoc v oburu pokrývač Díky posunuté zákázce mám pár týdnů volno ... Pokud by někdo potřeboval pomoc i jednorázově či na nějakou akci není problém ... Nehledám zaměstnání apod ale občasnou výpomoc .. popřípadě v budoucnu realizaci nějaké zakázky společně ... Více informací na telefonu
Klempíř, pokrývač, izolatér, zedník, fasádník, stav.zámečník
Stavební firma se zaměřením na kompletní řešení staveb (revitalizace BD, rekonstrukce střech, VZT, tepelná čerpadla, elektroinstalace) hledá pracovníky pro obsazení jednotlivých pozic. Požadujeme:manuální zručnost, spolehlivost, praxe v oboru min. 2 roky Řidičský průkaz sk.B výhodou Pracovní podmínky - dohodou při osobním jednání