Hledáme řidiče/ky autobusu na zájezdovou dopravu

Kategorie: Doprava a logistika

Hledáme řidiče/ku autobusu pro naši autobusovou dopravu. Jedná se o zájezdy pro naši Cestovní agenturu, Školy/ky, Sportovní kluby, soukromé či státní instituce a další. Parkoviště autobusů je v Chocni. Nástup únor/březen 2023. Platy pro objednanou dopravu 350,- Kč hrubého / hod. jízdy, 220,- Kč hrubého / hod. stání, v případě vícedenní dopravy ubytování a strava zajištěna. Pro CA od 2 500,- Kč do 6 000,- Kč / točka z 85% se jezdí ve dvou řidičích.

Náplň práce:
• nepravidelná objednávková doprava
• pravidelná zájezdová doprava pro naši CA
• příprava autobusu před jízdou
• úklid autobusu po jízdě
• podávání informací cestujícím

Nabízíme:
• zajímavou ne-jednotvárnou práci
• zajímavé finanční ohodnocení
• dobré pracovní podmínky
• individuální přístup
• Firemní benefity

Požadujeme:
• praxe s řízením autobusu alespoň 1 rok
• ŘP sk. D
• Profesní průkaz
• trestní bezúhonnost
• flexibilitu
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• výborný zdravotní stav

Zájemci prosím zasílejte své životopis na email luxuryline@, případně volat na telefon +420407973. V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat na výše uvedené mailové adrese či telefonním čísle. Volat prosím po 13:00 hod.