inzerce, prodej, prodám, bazar

Instalatér - Topenář - Svářeč - práce v ČR

Kategorie: Řemeslné práce

Do příjemného kolektivu naší malé firmy s třicetiletou tradicí přijmeme šikovné instalatéry a topenáře, případně i sehranou dvojici na práce menšího rozsahu v Brně a okolí.
Práce je vhodná jak pro absolventy tak pro zkušené.

Požadujeme:
-manuální zručnost, dobrou pracovní morálku a zájem učit se novým věcem.
-vstřícný přístup k zákazníkům a kolegům.

Nabízíme:
-práce na HPP i ŽL
-smlouva na dobu neurčitou
-mzda na HPP až 52 500 Kč
-odměny za přesčasy a za zdárné ukončení zakázky
Pro šikovné a zapracované je připraveno mnoho benefitů včetně:
-firemní vozidlo
-mobil vč. předplaceného tarifu
-tablet
-multisport karty pro Vás či vaši rodinu
Nástup možný ihned.
V případě, že Vás nabídka oslovila, volejte .
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Bohunická 238/67, Brno - Horní Heršpice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Plat: 26500 - 52500 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Instalatér - Topenář - Svářeč - práce v ČR
Podobné inzeráty
instalatér - topenář- střechař
Do našeho kolektivu rádi přivítáme nového kolegu na pozici instalatér/topenář/střechař v Olomouci a blízkém okolí do 100 km Požadujeme: - praxe v oboru výhodou - samostatnost - spolehlivost - pracovitost - manuální zručnost - chuť učit se novým věcem Nabízíme: - vyučení v oboru není podmínkou - mzda 200 až 300,-/hod. - práce možná na HPP, DPP i ŽL - práce po celý rok - práci pro stabilní společnost V případě zájmu zašlete životopis na email Telefonický kontakt možný v pracovní dny od 8-18 hod.
Instalater-topenar
Firma nabízí práci v DE na pozici Instalater-Topenář. Práce na ŽL. Hodinová sazba 24 euro/hodina. požadujeme platnou A1,
Poptávám práci instalater/topenář/vodař
Dobrý den, hledám příležitost k uplatnění v oboru instalatér/topenář. A1 mám platnou, základní nářadí také mám. V posledních dvou letech jsme pracoval v Německu. ŘP si dělám. Základní pojmy ohledně tohohle zaměření v němčině znám, ale nedomluvim se. Nehledá někdo na doplnění party kolegu? Rád bych byl za jakékoliv nabídky, jak v ČR, tak i v Německu. Nastoupit mohu ihned. Děkuji
Instalatér
Ahoj, sháním pracovníky na pozici Instalatér, případně instalatér + podavač. Práce na OSVČ v Praze minimálně na 3/4 roku až rok (dle kvality možné prodloužení až na 5 let). Každodenní dojíždění. Osobní auto + ŘP výhodou. Vlastní nářadí. Odměna vždy po ukončení měsíce - splatnost faktury 10 dnů. Ohodnocení dle zkušeností a kvality práce. ¨ S pozdravem Daniel Brda +420 daniel.brda@
Zámečník,Svářeč CO2
Náplň práce: PRÁCE NA IČO nebo HPP, Pracovní náplň: Zamečník nebo Svařování konstrukcí CO2 svářeč 160 Kč/hod.zámečník 140 Kč/hod Práce na zakázce od PO do PÁ (pouze ranní) -s možností přesčasů Zámečník: Náplň práce: Místo: - sestava nástaveb pro nákladní automobily - práce ve výrobě - konečná úprava výrobků.Požadujeme: fyzickou zdatnost - manuální zručnost, samostatnost - práce jedné směny (Po – Pá) Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost stravování- místo Hruškové Dvory 137, BOX-AUTO.spol.s.r.o. Zasílejte životopis na email: boxauto@ nebo volejte
Instalatérské práce - Olomouc a okolí
Naše firma hledá spolehlivé zaměstnance na pozici instalatér – topenář. Náplní práce budou především montážní, instalační a servisní práce. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, svědomitost, flexibilitu a řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič) Nabízíme: - práci v zavedené firmě s dobrým kolektivem - mzdu 200,- až 350,- na hodinu - jednosměnný provoz - práce na ŽL Pokud Vás nabídka práce zaujala, volejte na tel. v době 8:00 - 15:00 hodin.