inzerce, prodej, prodám, bazar

Kniha HACKING bez tajemství (Bestseller)

Kategorie: Počítačová literatura

Prodám knihu Hackování bez tajemství od Stuart McClure, Joel Scambray, George Kurtz.

Kniha je zaměřená na Windows, NetWare a UNIX/Linux.
- Poznejte metody a nástroje hackerů
- Najděte a odstraňte slabá místa vaší sítě
- Odhalte útoky a zabraňte průnikům do vašich systémů
- Otestujte bezpečnost přijatých

Jedná se o nevhodný dárek, bohužel nepoužiji, posílám dál, snad to ještě někomu udělá radost.

Možnost osobního předání v ČB a JH, při rychlém jednání sleva.
Lze i zaslat na Zásilkovnu, platba dopředu na účet +99 Kč.
Kniha HACKING bez tajemství (Bestseller)
Podobné inzeráty
Různé knihy PHP, Hacking apod.
Zde jsou jednotlivé tituly: Tvoříme přístupné webové stránky připraveno s ohledem na novelu Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy Cracking a jak se proti němu bránit Hacking bez tajemství: webové aplikace Slabá místa Windows, aneb, Jak se bránit hackerům PHP - objektově orientované koncepty, techniky a kód Hacking bez tajemství Hacking manuál hackera Hacking umění exploitace PHP 5 moduly, rozšíření a akcelerátory Ajax profesionálně 333 tipů a triků pro Drupal Drupal 7 podrobný průvodce tvorbou a správou webů Velká kniha PHP a MySQL 5 kompendium znalostí pro začátečníky i profesionály jQuery - kuchařka programátora Microsoft Windows XP Professional - Resource Kit kompletní dokumentace pro instalaci, správu a podporu Windows XP v organizaci
Hacking bez tajemvství
Hacking bez tajemství 3. aktualizované vydání
Použitelnost domovských stránek
pěkný stav Autor: Jakob Nielsen a Marie Tahir očet stran: 324 Americký bestseller Homepage Usability od dvojice světoznámých expertů na použitelnost webových stránek Jakoba Nielsena a Marie Tahir konečně vychází i v českém jazyce pod názvem Použitelnost domovských stránek. Tato celobarevná kniha obsahuje ohromné množství informací, které vám ve všech ohledech pomohou vylepšit vaši domovskou stránku. Kniha obsahuje 50 podrobných recenzí světoznámých domovských stránek, 113 podrobně rozepsaných doporučení ohledně použitelnosti webů, díky nimž se podstatně posunete vpřed a celkem 1 135 různých komentářů, rad a praktických doporučení. Pomocí této knihy vytvoříte pevné základy, na nichž můžete vystavět domovskou stránku, která bude dobře sloužit vám i vašim zákazníkům.
Kniha - Microsoft Office 2007
Nabízím k prodeji bestseller Microsoft Office 2007 Praktické a srozumitelné návody, jak vytvářet jednotlivé typy dokumentů. Inzerát platí do smazání. Poštovné dle tarifu české pošty, nebo Zásilkovny. Je možné osobní převzetí.
Velká kniha PHP 5 a MySQL
Prodám knihu "Velká kniha PHP 5 a MySQL, kompendium znalostí pro začátečníky i profesionály". Jedná se o třetí vydání z roku 2011. AUtorem je W. Jason Gilmore. Kniha nese známky používání, ale stránky jsou stále čisté a jako nové. Tato kniha je skvělá pro naučení programovacího jazyku PHP od základů po frameworky, i když je mířena na starší PHP 5.6. Můžu doporučit. V ceně není zahrnuto poštovné.
Minecraft knihy, knížky
DENÍK MALÉHO MINECRAFŤÁKA 2 - 180 Kč (jako nový) KNIHA TAJEMSTVÍ PRO PŘEŽITÍ - 70 Kč Při koupi více knih sleva možná!