inzerce, prodej, prodám, bazar

Králíci

Kategorie: Drobní savci

Dobrý den,
Prodám zakrslého kralicka. Jedna se o holku a je ji 6 měsíců. Dam jen do dobrých rukou.
Králíci
Podobné inzeráty
Zakrslý beránek MINILOP
Prodám krásná narozená miminka. Jsou to zakrslý králíčci - Minilop beránci. Rodice jsou klidne povahy, mazlivé. Kralici jsou chovaný doma a se vší láskou. Sebou domu dostanou granulky na která jsou zvyklá, vojtěškové kroužky a rady do začatku. Před odchodem k Vám budou zkontrolovaný VETERINÁŘEM. Věřím, že Vám budou dělat radost. Určitě mi můžete zavolat a na další informace se zeptat.
Daruji králíka beránka vč. klece
Do dobrých rukou daruji králíčka Beránka vč. velké klece a příslušenství. Králičí slečna je stará cca jeden rok. Je naučená chodit na záchůdek. Králíčka si bohužel nemůžu nechat ze zdravotních důvodů.
Daruji do dobrých rukou
S těžkým srdcem daruji dvouletou králičí holčičku Bibi. Je plachá nedá se vzít do náručí, ale nechá se pohladit, když má náladu tak se přijde sama pomazlit. Bohužel studuji a pracuji při nočních službách a nejsem doma na tolik, abych se jí mohla plně věnovat, a s blížícím létem to bude ještě horší. Ráda bych pro ní našla, někoho kdo se jí bude věnovat. Byla bych ráda, kdyby měla možnost běhat po místnosti, aby nebyla jen v kleci, je na to tak zvyklá. Daruji jí i s klecí a vybavením.
Seno velký pytel
Nabízím velké pytle lučníh sena. Seno je ručně napytlované ze sena od zemědělce až v den odběru. Seno je vhodné pro malé chovatele drobných zvířat jako je morče, králík. Seno neobsahuje bodláky ani klacky. Morčata a králíci si pochutnají.
Zakrslý králíček
Dobrý den, prodám samičku zakrslého králíčka. Nyní jí jsou tři měsíce a váží okolo 1kg. Je socializovaná,  klidné, pohodové a kontaktní povahy. Učena na králičí toaletu, děti domácí ruch a jiná zvířátka v domácnosti. Otec má PP v Německu opakovaně vyhrává výstavy. Ke králíčkovi nový majitel dostane pár rad do začátků a granulky na které je zvyklá.