inzerce, prodej, prodám, bazar

Králík s morčetem

Kategorie: Drobní savci

Králík a morče - zvyklí na sebe. Jen do dobrých rukou! Staří obou jeden rok,miláčci - zvykli na zeleninu, granule…. Nejsou agresivní, ale chce se jim více věnovat … Bohužel- skrze alergii už je déle mít doma nemohu.
Včetně klece 100x50cm… v případě zájmu se jde domluvit bez ní.
Osobní převzetí v Olomouci.
Králík s morčetem
Podobné inzeráty
Klec na větší hlodavce hlodavce 500,-
Prodám klec na větší hlodavce 95x45x45. Klec byla používaná pouze 1 rok morčetem. Klec byla zakoupena s prasklým rohem - nemá na funkci vliv. Záchod pro hlodavce je v ceně.
Zakrslý králík SPĚCHÁ
Bílý zakrslý králík, holka, stará 2 roky. S kompletní výbavou. Důvod prodeje stěhování. Nutný odvoz do 10.3. Zvykla na rodinu, pouze do dobrých rukou
Toaleta kralik
Toaleta,pitko. 49x33x26.
❤️ZAKRSLÝ králík/ samička / mládě
Z hobby chovu nabízím úžasnou samičku - necelých 8 týdnů k odběru , je velice kontaktní a pohodová, plně socializovaná . Naučena na běžný ruch domácnosti a malá zvířata . Preventivně ošetřena na kokcídie a proti parazitům . Na cestu dostane žrádlo pro první dny a v případě zájmu info do emalu - jak se starat o Králíčka . Kontaktujte mě prosím e-mailem, nebo odpovědním formulářem , sms zprávou . Prosím jen vážné zájemce . Děkuji .
Zakrslý králík, beránek - REX - ŇUFÍK (v REZERVACI)
REZERVACE. Nabízím kontaktního zakrslého beránka jménem ŇUFÍK nar. 7.2 . to REX sameček. K odběru cca od 31.3.2023 podle vzrůstu.ZATÍM JEN K REZERVACI. Králíček bude hodný,klidný,zvyklý na zvedání,chování, pohlazení.Maminka i tatínek jsou beránci vyrovnaných povah.Váha v dospělosti do 2 kg.Králíčci jsou učeni na toaletku, budou preventivně ošetřeni proti kokcidiím. Králíčci jsou chováni ve výborných hygienických podmínkách, krmeni kvalitním krmivem. Na cestu do nového domova dostanou granulky pro první dny, a instrukce k chovu.Nezávazná návštěva vítána. Prosím NEVOLEJTE,pište SMS, email
Zakrslí Kralik
Prodám zakrslého králička i sklecí a veškerým vybavením.Duvod prodeje,je že se nesnese s naši kočkou.