inzerce, prodej, prodám, bazar

Kurník pro slepice

Kategorie: Drůbež

Kurník pro 1-30 slepiček
Rozměr 2.540 x 1.290 mm + přesahy střechy,výška cca 2.000 mm.
Bezbariérová podlaha pro snadné čištění.6x kukaň přístupné zezadu,4x bidlo.
Včetně krytiny,oplechování,impregnace a nátěru olejovou lazurou Remmers.
Doprava dohodou.
Kurník pro slepice
Podobné inzeráty
kurník zateplený - Profi
Prodám kurník na objednávku. Rozmery š.105 d. 160 v.130 od podlahy a od zeme 170 cm. Vše kompletně zateplený. Kostra je lepená a sešrubovaná pro větší pevnost.Všechny spáry a spoje kde se může dostat voda , jsem slepil,aby mráz kurník nepoškodil a kurník neposlal do kopru.Uvnitř osb desky,které jsou ve spárách zase slepený aby se tam nedostal parazit. V dutině polystyrén tl.4cm z venku palubky.Na střechu jsem použil asfaltový šindel kde spáry v krajích jsou lepené UV lepidlem proti slunci a mrazu. Zavírání kurníku řídí motorek řízený počítačem se senzorem na světlo.Napájení bud baterie, které vydrží v pohodě 1 rok a nebo ze sítě 230V. Jde nastavit i čas kdy se má zavřít a otevřít. V kurníku je napáječka na vodu, která jde pohodlně vyčistit když je potřeba. Podlaha je z vinylového lina které je velmi tvrdé a pevné aby nedošlo k protrhuní zhrnovákem. Čištění je z boku velkými dvířky přímo do bedýnky, kterou dáte pod kurník. Žádné vozíky, rošty a tyto prkotiny co se musí složitě čistit a pořád se zadrhavají a ucpavají kolejničky. Prostě jednoduše za 5 min vyčistěný a jdete na pivo. Kdo bude chtit tak mužu i natřit lazurou jakou si vyberete. Poradím i umístnění jak by měl být kurník postavený proti slunci atd. Výroba kurníků není můj zdroj příjmů ale zábava.Proto se snažím dělat vše v klidu a pečlivě.Každý se může přijet první podívat, kde jsi vše ukážeme a vysvětlíme.V žadném případě mi to nebude vadit.Jde nàm přeci o to, aby se naše zvířátka cítila štastně a měla důstojné zacházení.Chovu slepic se věnuji přes 15 let a už vím co je pro slepice dobré a co špatné.Z tohoto důvodu se snažím vyrábět kurníky tak, aby byly co nejlepším zázemím pro slepičky a praktické pro chovatele. Menší vychytávky usnadňují chovateli práci a čas.Dnešní uspěchaná doba to prostě vyžaduje.Jinak jestli váháte s chovem slepic jestli ano či ne, tak vám můžu říct, rozhodně se toho nebojte a zkuste to. Není to zase tak náročné, když dodržíté pár zásad a pravidel.Když to řeknu hodně zjednodušeně, tak příjde doba, že budeme rádi, že máme doma aspon ty vajíčka. A proto všechny chovatele zdravím a přeji aby se vše povedlo dle vašich představ a snů. S pozdravem Michal
Kurník pro 2-4 slepice
Nabízím zánovní kurník pro 2-4 slepice. Kurník je z hoblovaných desek, má plechovou střechu s velkým přesahem, aby dobře kryl stěny před povětrností a měl dlouhou životnost. Má dvě hnízda a bidýlko. Stojí na vyvýšených nohách. Kurník je k přespávání slepic na noc a na snášení vajec, ale není na celodenní pobyt slepic v kurníku. Přes den musí být slepice puštěny ven do výběhu. Doprava v rámci Moravy případně Čech možná.
Zánovní kurník pro 2 až 5 slepic
Nabízím dřevěný zánovní kurník pro až cca 5 slepic. Má kvalitní plechovou střechu z pozinkovaného plechu s velkým přesahem na všechny strany, aby stěny byly chráněny před povětrností. Střecha je pultová se sklonem dozadu, kde je úzký dešťový žlábek/rýma. Kurník má vepředu dvoje dvířka. Prostřední Vevnitř 2 hnízda, bidýlko. Kurník je pro přespání drůbeže, není určen pro celodenní pobyt, ráno musí být pušťeny do výběhu. Kurník je nepoužitý. Slepice tam byly jen chvíli na focení, pro lepší představu. Doprava v rámci Moravy případně Čech možná, záleží na lokalitě. Neměl by být problém Olomouc,NJ,Ostrava,FM,VY,Brno,UH,ZL,KM,Hranice,VS,případně snad i jinam.
Prodám Kurník
Prodám zateplený kurník pro slepice,rozměr kurníku je 160x120 x180 cm,z toho nožky 30 cm.Kurník je zateplený 4 cm polystyren, podlaha a obvod kurníku je z vodovzdormé překližky, pro snadné čištění jsou hřady sklápěcí a dvoudveřové dveře umožní pohodlný přístup do celého kurníku Bližší info na Je možné si objednat nezateplený kurnik za 22000 kč nebo přiobjednat voliéru
Kurník pro slepice
Prodám kurnik pro slepice. K odběru ihned. Kurnik je pro 6 slepic. Zateplený 50mm polystyren. Ze vnitř osb s perodrážkou a z venku palubky o síle 15mm. 3x nátěr. Oplechování šedá antracit. Na podlaze napájen fatrafol. Větrání ve dveřích a 2x okno.4x snůškové místo. Možnost kurník dovést. Výška 1,7m, šířka 1,3m, délka 1,3m.
Nový kurník
Prodám tento nový kurník pro 20 slepic vybaven 4 snášedly dvěma bidly,vstupem pro slepice přední dvířka na čištění a zadní odklápěcí stěna na čištění odendávací makrolon pro odvětrávání kurníku celkové rozměry 200x150x135cm š.d.v. kurník je vyrobený ze smrkových palubek+ prkna možnost dopravy. Kurník je nezateplený.