inzerce, prodej, prodám, bazar

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6 bez DPF

Kategorie: Ostatní značky

Nabízím k prodeji Discovery 3 rok výroby 2007 s motorem 2.7 TDV6 140kW. Auto je koupeno v ČR a sice v Roko Motor Zlín. První majitel vlastnil vůz 10 let, tedy do roku 2017. Pak si auto koupil starší pán, který bohužel zemřel a na autě se v rámci dědického řezení vyřádili překupníci - skončilo totiž v aukci. Díky tomuto osudu má ale auto málo najeto, protože s ním nikdo mkoc nejezdil. Prvních 10 let servisováno v autorizáku a je k dispozici kompletní výpis servisní historie.
Doplňky na voze jako zvýšené sání LR G4, anténa na CB vysílačku, přídavná světla LR viz poslední foto(jezdím aktualně bez nich), nájezdové plechy podvozku atd koupeny a montovány v autorizovaném servise - viz historie.
Prvních 10 let auto jezdilo v terénu, nicméně ne jako offroad ale spíše Overlanding. Bylo v MAroku, Bosně atd. Kdo krajiny zná tak ví, že je to o šotolinách a šutrech - žádné topení auta v blátě a trápení na jednom nesjízdném kopci. Typu používání odpovídal servis, takže již dvarkát komplet podvozek vše origo LR(ramena spdoní horní předek + zadek, stabiky unibaly táhla ložiska..prostě vše..) zrepasované řízení, dělané EGR ventily.
Původním majitelem dělány rozvody včetně pumpy někdy v roce 2017
V roce 2023 na cca 170tis km děláno:
- termostat hlavní dole na hadicích
- termostaty chladičů EGR ventilů
- Přední kardan
- zadní kardan
- alternátor
- startér
- baterie
- rozvody přední + zadní včetně vodní pumpy
- olejové čerpadlo
- motorový olej 5W40 + MoS2 přísada
- Proplach automatu včetně filtru
- a spoustu dalšího....sdělím vážnému zájemci

JEdna se o výbavu S ale se zimním paketem = výhřev čelního skla, zadních i předních sedaček, trysek ostřikovačů.

Auto ma minimum koroze a najeto pouze 174000km. Výpis km a servisní historie k vozu. Dva klíče

Auto určeno pro někoho kdo ví co kupuje.

AAA ani auto ESA a podobní nevolat. Špekulanti si taky ušetří práci...

Dohoda o ceně u auta
Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6 bez DPF