Montážní dělník - mosty (HPP)

Kategorie: Stavebnictví

Dobrý den,

jsme ryze česká, rodinná firma, která je na trhu již více než 25 let. Hledáme posily do našeho kolektivu na montážní práce, které probíhají po celé ČR.
Sídlo firmy je v Liberci. Odtud se vždy vyjíždí na stavbu, práce je tedy vhodná pro uchazeče z Liberce, Jablonce n.N. a okolí.

Zabýváme se montáží trubního odvodnění na dálničních a silničních mostech. Velmi zajímavá profese!

Náplň práce:

- Kompletace a příprava závěsných prvků
- Manipulace s ručním nářadím
- Přesuny materiálů
- Montáž potrubí
- Dílenská výroba/příprava materiálu pro stavbu

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk. B (sk. C velkou výhodou)
- Časová flexibilita (vzhledem k montážní činnosti je nutná)
- Zručnost (praxe ve stavebnictví výhodou)
- Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

!NYNÍ NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30 000,-Kč/1 rok!

- Práce na hlavní pracovní poměr
- Přátelské pracovní prostředí
- Dobré platové ohodnocení a bonusy
- Možnost kariérního růstu až do pozice vedoucího
- Jistota stálého platu ve stabilní společnosti
- Kompletní pracovní vybavení, školení atd.

Nástupní mzda 30-40.000,- (dle zručnosti a dohody).

Nástup možný IHNED případně dle dohody.

Kontakt na tel.: / / 978 661

Případně přes formulář níže.