inzerce, prodej, prodám, bazar

Montér pre kovové komponenty do Nemecka

Kategorie: Řemeslné práce

Jako certifikovaný poskytovatel personálních služeb, hledáme pro našeho zákazníka zaměstnance na pozici:

Montér pre kovové komponenty m/ž

Kde: především v Sasku (Sachsen), příležitostně také v rámci celého Německa (montáže)

Náplň práce:
• renovace parkovacích systémů (Doppelparker nebo Duplexparker - Parksystem nebo Autoparksystem)

Váš profil:
• vzdělání v kovodělném oboru výhodou (zámečník...)
• zručnost a technické nadání
• řidičský průkaz B nebo C
• flexibilita, týmový duch, spolehlivost a odolnost vůči stresu jsou vlastnosti, které Vás charakterizují


Zaměstnavatel nabízí:
• pracovní smlouva na dobu neurčitou - přímo se zaměstnavatelem
• plný úvazek pondělí - pátek
• mzda od 2.600 EUR

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce.
Montér pre kovové komponenty do Nemecka
Podobné inzeráty
Montér kuchyní a nábytku s NJ,   AT / DE
Nabídka práce na pozici montér kuchyní s NJ / montér nábytku s NJ. Místo výkonu práce Rakousko / Německo ( dle domluvy) Možnost obsazení kompletních týmů! Požadavky na vhodného uchazeče: - NJ komunikativně ( komunikace s koncovým zákazníkem , komunikace na firmě v NJ) - praxe s montážemi kuchyní / s montážemi nábytku - vystupování na úrovni - spolehlivost - ŽL Nabízíme: - vynikající platové podmínky - stabilní a dlouhodobá spolupráce - splatnost fakturace do 11 dní - hrazené ubytování - veškeré nářadí a auto pro výkon činnosti poskytnuto z Naší strany Jakub Dvořák +420 fa.jadmontagen@
Zámečník, svářeč, montér
Hledáme do našeho kolektivu kolegy na výrobu a montáže lehkých ocelových konstrukcí na pozici zamecnik, svarec, monter: - brány, - ploty, - schody, - přístřešky apod, Možno i práce na CNC laser, CNC router fréza. Máš chuť do práce a chceš se učit novým věcem? Požadujeme: - samostatnost, - řidičský průkaz B, - praxi v oboru, Práce na HPP, dohodu nebo ŽL. Nástup možný ihned. Více po tel.
Montér kuchyní s NJ - nástup od 13.2.2023
Dobrý den, Nabídka práce na pozici montér kuchyní s NJ. Nástup možný od 13.2.2023 .Turnusy 4/1 , místo výkonu Heilbronn.Výborné platové ohodnocení. Požadavky na vhodného uchazeče: - NJ komunikativně ( komunikace s koncovým zákazníkem , komunikace na firmě v NJ) - praxe s montážemi kuchyní - vystupování na úrovni - spolehlivost - ŽL Nabízíme: - vynikající platové podmínky - stabilní a dlouhodobá spolupráce - splatnost fakturace do 11 dní - hrazené ubytování - veškeré nářadí a auto pro výkon činnosti poskytnuto z Naší strany Jakub Dvořák +420 fa.jadmontagen@
Montér ocelových konstrukcí do Německa
Hledáme pracovníky na montáže ocelových konstrukcí do Německa. Možno jak na ŽL (20,- EUR), tak na HPP (14,- EUR), hrazené ubytování. Předchozí zkušenost, schopnost práce ve výškách a manuální zručnost podmínkou, ŘP, vlastní vůz a znalost NJ výhodou. Nástup ihned nebo dle dohody.
Montér prosklených fasád do Německa
Přijmeme pracovníky na montáže skleněných fasád (systém Schüco) do Německa. Možno celá parta (5 osob), na ŽL nebo na HPP. Dlouhodobá práce po celém Německu, hrazené ubytování, 23,- EUR/hod, fakturace 14/14 nebo 16,- EUR netto na zaměstnanecký poměr. Předchozí praxe podmínkou, znalost NJ po pracovní stránce (u jednoho z party) nutná. Nástup 03/23
Hledáme kolegy-montéry nábytku do Nemecka od  do 800 eur
Nabízíme pravidelnou a stabilní práci na turnusech v zahraničí. Do našeho stabilního týmu hledáme šikovné a zručné kolegy pro práci montéra interiérového nábytku se zkušenostmi. PRAX je nutností: -dovednosti při práci se dřevem -dořezávání -dovednost při práci s pilami -odvedení precizní a čisté práce dle požadavků klienta -cit pro detail -timovost PRÁCE POUZE NA ŽIVNOST!!! Poskytneme pomoc při vyřizování všech potřebných náležitostí. Pomoc při fakturaci či účetnictví. Pravidelné uhrazení faktur. Jazykové znalosti jsou výhodou, ale ne nutností. Mzdové podmínky: Od 2000-2500 Eur / měsíčně (podle turnusů) CO NABÍZÍME? -FIREMNÍ AUTA -PŘÍSPĚVEK na pohonné hmoty. -VELKÉ MONTÁŽNÍ NÁŘADÍ zajišťuje firma -UBYTOVÁNÍ - vyřizuje a hradí firma (plně zařízené privaty, apartmány, byty) V případě zájmu nás kontaktuje na tel. č. +420 +421910777910 V případě, že nás kontaktujete emailem, uveďte telefonický kontakt pro rychlejší komunikaci. #monter #vystavar #montaze #montazneprace #stolar #pracanemecko #pracazahranice #praca #montageteam #nabytek