inzerce, prodej, prodám, bazar

Morčátka krátkosrstá Neratovice

Kategorie: Drobní savci

Chov ušlechtilých morčat Metropol prodá morčátka různých barev, jedno, dvou i tříbarevné, plemen hladké, angl. crested a us teddy, holky i kluky, na mazlíčky i do chovu. Fotky jsou ilustrační, pro představu, v jakých některých barvách morčátka mám.
Morče je společenské zvíře, pro které je přirozené žití ve skupinách, kde mají mezi sebou sociální vazby. Proto nemá být chováno osamoceně, ale alespoň ve dvojici stejného pohlaví. Morčátka tudíž předávám do nového domova ve dvojici, většinou tak, jak jsou na sebe zvyklá, pokud již máte doma morče a sháníte k němu parťáka, pak samozřejmě je odběr jednotlivce možný.

Osobní odběr a výběr Neratovice-Libiš.
Volejte prosím pouze VÁŽNÍ A ZODPOVĚDNÍ zájemci!!!
Se vším poradím, dlouholetý chov.
Na tel. jsem denně od 16h., pokud se nedovoláte, zkoušejte to vícekrát, nebo pošlete sms, nemám mobil stále u sebe. Ne emailem.
Morčátka krátkosrstá Neratovice
Podobné inzeráty
Morčátka krátkosrstá
CHS Metropol (Neratovice) nabízí malá, odrostlá, i mladá dospělá morčátka různých barev. Neratovice, možno dopravit do Ml. Boleslavi a Kralup n.Vlt., též posílám kurýrem. Ozývejte se prosím jen vážní a zodpovědní zájemci! Pokud nesháníte parťáka pro své stávající morče, neprodávám je do samoty jako jedináčka, ale např. ve dvojici, či trojici stejného pohlaví (na mazlíčky ne párek), tak jak spolu bydlí a jsou na sebe zvyklí. Morčátka jsou skupinová zvířata se silnými sociálními vazbami. V této nabídce jsou samečci hladcí, solid aguti stříbrní s bílou, bráškové a angl. crested aguti stříbrný. Bydlí s nimi ještě bráškové stříbrného v téže barvě a v aguti čokoládovo/bílé. Dále bráškové hladký sable-bílý a angl. crested černý, pouze společně , první dvě fotky. Cena se odvíjí od barvy, věku a kvality každého jedince. Začátečníkům poradím, 30 let praxe v chovu morčat. Volat můžete cca od 17-23 h. Pokud nebudu brát telefon, kontaktujte mě sms, nebo na fb:
Ušlechtilá morčátka s PP chované s láskou, Praha 5
Dobrý den, nabízím samečky ideálně do rolí mazlíčků, různé stáří - od dvou měsíců do dvou let věku. Osobní odběr možný na Praze 5, jinak je možné zaslání přes spolehlivého zvířecího kurýra po celé ČR až na SK (ZveraDo, Přivez-zvíře). Morčátka jsou s PP, plně socializovaní, zvyklí na denní ruch v domácnosti (vysavač, hudba, vlak). Chlapečci bydlí ve dvojicích, proto ideální odběr společně (pokud už morčecího parťáka nemáte doma). Morčátka jsou k odběru ihned, chovatelský servis samozřejmostí. Budeme rádi za fotečky z nových domovů a informace o nich, jak se jim daří. :) Pokud jste nenašli vytouženého parťáka nyní, jistě ho můžete najít později, miminka míváme po celý rok. :) Po předchozí domluvě je možné zajistit i kastraci (po složení zálohy a převzít si ho/je až po rekonvalescenci). V době dovolených také mimo jiné hlídáme morčátka, informace podáme telefonicky. Obvykle míváme plno (léto/zima), proto doporučujeme si zarezervovat termín dopředu, pokud už nyní víte, kdy byste potřebovali pomoci s jejich péčí. Pro majitele našich svěřenců sleva - 5 % z celkové ceny hlídání. Více o nás a naší nabídce na FB Kennel MoraVero Cavia ► album: Morčátka k dispozici/pigs available ♥ Webové stránky budou brzy viditelné i pro veřejnost, aktivně se na nich pracuje. ♥ Nabídka je aktuální po celý rok. Stačí nás sledovat, můžeme se totiž neplánovaně potkat i na některých z výstav pořádaných klubem morčat. :)
Peruánci s pony i krátkosrsté
Foto 1 až 4 je kouzelná holčička milé povahy po rodičích petuáncích. Poslení foto otec peruánky pro ukázku jak bude holčička vypadat v dospělosti. Peruánci mají na kyčlích dvě rozety vedle sebe a tvoří to jakousi fontánu nahoře na zadečku. Za hlavou jim rostou chlupy směrem přez hlavu jako je to vidět na poslední fotografii a rostou jim pony. Dlouhé chlupy morčecí holčičce teprve narostou. S dlouhými se nerodí ale při odběru je dlouhé mít bude.- rostou rychle po narození. Je v barvě červeno čokoládová s bílou po otci. Je zvyklá sedět na dlani a nechat se hladit. Umí se při tom krásně uvelebit. Chlupy mají jemné oproti běžným morčatům. Petuánci 600kč. Při odběru dvou morčátek sleva. Ostatní morčátka krátkosrstá 100kč - foto č 5. je velmi hodná samička vhodná i k nějalé mlaďounké samičce kterou ráda přijme nebo velmi hodné samičce aby nebyla utiskonaná. Velmi vhodná k malým dětem ale potřebuje společnost druhé. Má velmi mírnou povahu. Snadno se nechá chytit a pochovat. Morčátka jsou poměrně nenáročná na chov. Všichni milují čerstvou stravu a to hlavně zeleninu a trávu. Převážně je ale potřeba krmit senem. Každé morčátko dostane sebou balík sena jako dárek. K petuánce mohu také darovat jinou samičku, krátkosrstou se kterou dobře vyjde v případě zájmu aby bylo zajištěno dobré soužití obou. Morčátka jsou společenská a většina z mich má potřebu být alespoň ve dvou aby nesmutněli.
Morčata, morčátka
Prodám morčátka,matka krátkosrstá,otec ang.crasted s PP,mám jednoho samečka a tři holčičky..
MORČÁTKA
Mláďátka morčátek atraktivních barev.Krátkosrstá i dlouhosrstá. Vice na - sekce naše morčátka MobiL:
Peruánská morcata
Dobrý den,touto cestou bych ráda nabídla do dobrých rukou,peruánská morčátka z důvodu pracovního vytizeni..Morcatka jsou 3.Prodam z kleci,zrním a částečném vybavením.Prosim jen vážny zájemci.Cena je uvedena za klec,morčátka daruji.Velikost klece 50 cm.Dekuji