inzerce, prodej, prodám, bazar

Morčátka na mazlíčka

Kategorie: Drobní savci

Sezimovo Ústí - Praha - 4.2.2023
Tento datum jedu do Prahy
V naší Chs Silver Point čeká několik kluků i holek a vyhlížejí nové domovy a mohu přivézt, popřípadě v rámci možností předat i někde po cestě ????????????
Cena od 200,-
Morčátka  na mazlíčka
Podobné inzeráty
Ušlechtilá morčátka s PP chované s láskou, Praha 5
Dobrý den, nabízím samečky ideálně do rolí mazlíčků, různé stáří - od dvou měsíců do dvou let věku. Osobní odběr možný na Praze 5, jinak je možné zaslání přes spolehlivého zvířecího kurýra po celé ČR až na SK (ZveraDo, Přivez-zvíře). Morčátka jsou s PP, plně socializovaní, zvyklí na denní ruch v domácnosti (vysavač, hudba, vlak). Chlapečci bydlí ve dvojicích, proto ideální odběr společně (pokud už morčecího parťáka nemáte doma). Morčátka jsou k odběru ihned, chovatelský servis samozřejmostí. Budeme rádi za fotečky z nových domovů a informace o nich, jak se jim daří. :) Pokud jste nenašli vytouženého parťáka nyní, jistě ho můžete najít později, miminka míváme po celý rok. :) Po předchozí domluvě je možné zajistit i kastraci (po složení zálohy a převzít si ho/je až po rekonvalescenci). V době dovolených také mimo jiné hlídáme morčátka, informace podáme telefonicky. Obvykle míváme plno (léto/zima), proto doporučujeme si zarezervovat termín dopředu, pokud už nyní víte, kdy byste potřebovali pomoci s jejich péčí. Pro majitele našich svěřenců sleva - 5 % z celkové ceny hlídání. Více o nás a naší nabídce na FB Kennel MoraVero Cavia ► album: Morčátka k dispozici/pigs available ♥ Webové stránky budou brzy viditelné i pro veřejnost, aktivně se na nich pracuje. ♥ Nabídka je aktuální po celý rok. Stačí nás sledovat, můžeme se totiž neplánovaně potkat i na některých z výstav pořádaných klubem morčat. :)
Morčátka krátkosrstá Neratovice
Chov ušlechtilých morčat Metropol prodá morčátka různých barev, jedno, dvou i tříbarevné, plemen hladké, angl. crested a us teddy, holky i kluky, na mazlíčky i do chovu. Fotky jsou ilustrační, pro představu, v jakých některých barvách morčátka mám. Morče je společenské zvíře, pro které je přirozené žití ve skupinách, kde mají mezi sebou sociální vazby. Proto nemá být chováno osamoceně, ale alespoň ve dvojici stejného pohlaví. Morčátka tudíž předávám do nového domova ve dvojici, většinou tak, jak jsou na sebe zvyklá, pokud již máte doma morče a sháníte k němu parťáka, pak samozřejmě je odběr jednotlivce možný. Osobní odběr a výběr Neratovice-Libiš. Volejte prosím pouze VÁŽNÍ A ZODPOVĚDNÍ zájemci!!! Se vším poradím, dlouholetý chov. Na tel. jsem denně od 16h., pokud se nedovoláte, zkoušejte to vícekrát, nebo pošlete sms, nemám mobil stále u sebe. Ne emailem.
Peruánská morcata
Dobrý den,touto cestou bych ráda nabídla do dobrých rukou,peruánská morčátka z důvodu pracovního vytizeni..Morcatka jsou 3.Prodam z kleci,zrním a částečném vybavením.Prosim jen vážny zájemci.Cena je uvedena za klec,morčátka daruji.Velikost klece 50 cm.Dekuji
Peruánci s pony i krátkosrsté
Foto 1 až 4 je kouzelná holčička milé povahy po rodičích petuáncích. Poslení foto otec peruánky pro ukázku jak bude holčička vypadat v dospělosti. Peruánci mají na kyčlích dvě rozety vedle sebe a tvoří to jakousi fontánu nahoře na zadečku. Za hlavou jim rostou chlupy směrem přez hlavu jako je to vidět na poslední fotografii a rostou jim pony. Dlouhé chlupy morčecí holčičce teprve narostou. S dlouhými se nerodí ale při odběru je dlouhé mít bude.- rostou rychle po narození. Je v barvě červeno čokoládová s bílou po otci. Je zvyklá sedět na dlani a nechat se hladit. Umí se při tom krásně uvelebit. Chlupy mají jemné oproti běžným morčatům. Petuánci 600kč. Při odběru dvou morčátek sleva. Ostatní morčátka krátkosrstá 100kč - foto č 5. je velmi hodná samička vhodná i k nějalé mlaďounké samičce kterou ráda přijme nebo velmi hodné samičce aby nebyla utiskonaná. Velmi vhodná k malým dětem ale potřebuje společnost druhé. Má velmi mírnou povahu. Snadno se nechá chytit a pochovat. Morčátka jsou poměrně nenáročná na chov. Všichni milují čerstvou stravu a to hlavně zeleninu a trávu. Převážně je ale potřeba krmit senem. Každé morčátko dostane sebou balík sena jako dárek. K petuánce mohu také darovat jinou samičku, krátkosrstou se kterou dobře vyjde v případě zájmu aby bylo zajištěno dobré soužití obou. Morčátka jsou společenská a většina z mich má potřebu být alespoň ve dvou aby nesmutněli.
Morčátka kluci i holčičky
Nabízím morčátka s průkazem původu plemene Švýcarský Teddy a krátkosrsté s genem chtg. Morčátka jsou k odběru, stáří 1 měsíc. Kluci v barvách lila s bílou bílý s oranžovou a černý s bílou, holčičky černá,slate s lila. Odběr možný Praha, Slaný či přepravní společností po celé ČR. Více informací na telefonu,mailu nebo webu
Prodám morčátka
Prodám morčátka 7 týdnů stará. Rodiče samička Rozeta, sameček hladkosrstý. Morčátka jsou zvyklá na děti. Prodám je, jen do dobrých rukou, na domácí mazlíčky pro děti anebo na chov. Bližší informace na telefonu: