inzerce, prodej, prodám, bazar

Morče - lunkarya peruánci, samci

Kategorie: Drobní savci

Dobrý den, nabízím k prodeji 7 samců plemene lunkarya peruánec. Samci č. 1,2,4,5 narozeni 7/2022
Samci č. 6,7 narození 01/2023
Tel. neplatný
Morče - lunkarya peruánci, samci
Podobné inzeráty
Dlouhosrstá morčata s PP - peruánci a lunkarya-peruánci
Chovatelská stanice nabízí k prodeji peruánce a lunkarya-peruánce vhodné do chovu či na výstavy, nebo jako pěkné mazlíky. Morčata jsou ihned k odběru. Odběr je možný osobně v Chebu nebo mohu zaslat přes přepravní společnost - Přivez zvíře. Více info mailem či telefonicky.
morče s PP - lunkarya peruánec Willet Verrunculosa
Sameček morčete Willet Verrunculosa, lunkarya peruánec v barevné kombinaci červená s bílou. Vhodný do chovu nebo jako velmi pěkný mazlíček. Posílám dopravci zvířat nebo osobní odběr okr. Vsetín. Preventivně ošetřen proti parazitům, zvyklý na běžný domácí ruch, televizi, psy, kočky. V rámci propagace klidného soužití samečků morčat i bez kastrace nabízím do odvolání při odběru jednoho mladého samečka druhého společně žijícího k němu zdarma.
morče s PP - lunkarya peruánec Cuk Verrunculosa
Sameček morčete Cuk Verrunculosa, lunkarya peruánec v barvě zlatá-bílá. Po zvážení vhodný i do chovu nebo jako velmi pěkný mazlíček. Posílám dopravci zvířat nebo osobní odběr okr. Vsetín. Preventivně ošetřen proti parazitům, zvyklý na běžný domácí ruch, televizi, psy, kočky. V rámci propagace klidného soužití samečků morčat i bez kastrace nabízím do odvolání při odběru jednoho mladého samečka druhého společně žijícího k němu zdarma. Žije s Fenrysem a Wiletem.
morče s PP - lunkarya peruánec Lars Verrunculosa
Sameček morčete Lars Verrunculosa, lunkarya peruánec v barvě kalifornia krémová/černá. Jen jako velmi pěkný mazlíček, má dva zálomky a vírek navíc, což mu ale vůbec nevadí a neubírá na kráse. Posílám dopravci zvířat nebo osobní odběr okr. Vsetín. Preventivně ošetřen proti parazitům, zvyklý na běžný domácí ruch, televizi, psy, kočky. V rámci propagace klidného soužití samečků morčat i bez kastrace nabízím do odvolání při odběru jednoho mladého samečka druhého společně žijícího k němu zdarma.
Peruánci s pony i krátkosrsté
Foto 1 až 4 je kouzelná holčička milé povahy po rodičích petuáncích. Poslení foto otec peruánky pro ukázku jak bude holčička vypadat v dospělosti. Peruánci mají na kyčlích dvě rozety vedle sebe a tvoří to jakousi fontánu nahoře na zadečku. Za hlavou jim rostou chlupy směrem přez hlavu jako je to vidět na poslední fotografii a rostou jim pony. Dlouhé chlupy morčecí holčičce teprve narostou. S dlouhými se nerodí ale při odběru je dlouhé mít bude.- rostou rychle po narození. Je v barvě červeno čokoládová s bílou po otci. Je zvyklá sedět na dlani a nechat se hladit. Umí se při tom krásně uvelebit. Chlupy mají jemné oproti běžným morčatům. Petuánci 600kč. Při odběru dvou morčátek sleva. Ostatní morčátka krátkosrstá 100kč - foto č 5. je velmi hodná samička vhodná i k nějalé mlaďounké samičce kterou ráda přijme nebo velmi hodné samičce aby nebyla utiskonaná. Velmi vhodná k malým dětem ale potřebuje společnost druhé. Má velmi mírnou povahu. Snadno se nechá chytit a pochovat. Morčátka jsou poměrně nenáročná na chov. Všichni milují čerstvou stravu a to hlavně zeleninu a trávu. Převážně je ale potřeba krmit senem. Každé morčátko dostane sebou balík sena jako dárek. K petuánce mohu také darovat jinou samičku, krátkosrstou se kterou dobře vyjde v případě zájmu aby bylo zajištěno dobré soužití obou. Morčátka jsou společenská a většina z mich má potřebu být alespoň ve dvou aby nesmutněli.
Morčata lunkarya s PP
Chs z Březových Hor nabízí samečky a starší samičky plemene lunkarya peruanec. Samečky je možno vykastrovat. Vhodní jsou na chov a jako domácí mazlíčci.