inzerce, prodej, prodám, bazar

Násadová vajíčka

Kategorie: Drůbež

Prodám násadové vajíčka slepic. Mix kříženců těchto plemen wyandotka, maranska, česká zlatá kropenka,ayam ceman, pavlovka, Bréská slepice a brakelka. Brakelky čisté 1,3 nebříbuzné chodí jen spolu možná čisté vajíčka ale nezarucuji. Oplozenost vyzkoušená z 20 vajec 19 oplozených. Možnost poslat vajíčka.
Násadová vajíčka
Podobné inzeráty
Násadová vejce a kuřata
Prodám násadová vejce následujících plemen: Drážďanka zlatohnědá - výborná nosnice krémově hnědých vajec, masná užitkovost je rovněž významná, drážďanky mají růžicový hřeben, který neomrzá. Štýřanka divoce hnědá - vynikající nosnice vajec se skořápkou barvy slonové kosti. Hlavu štýřanek zdobí charakteristická chocholka. Jedná se o jedno ze dvou národních rakouských plemen. Německá krahujcovitá slepice - středně těžké plemeno s kombinovanou užitkovostí. Snáší bílá vajíčka, mají velmi atraktivní vzhled. Plemeno je podobné amrokskám, ale má lepší užitkovost Násadová vejce maransek araukan budou k dispozici zhruba za tři týdny. U všech plemen přijímám objednávky na násadová vejce a kuřata pro pozdější období. Cena je 20 - 30 Kč za vejce a 60 - 70 Kč za kuře v závislosti na plemeni. Preferuji osobní odběr, násadová vejce mohu případně i zaslat.
Česká zlatá kropenka - násadová vajíčka
Prodám násadová vajíčka z vlastního chovu. Čisté plemeno, 18 slepiček + 3 kohouti. Vajíčka jsou pravidelně otáčena v obracečce vajec. Nejlépe osobní předání nebo pak poštou, druhý den máte vajíčka doma. Jen volat, na sms nemám čas odpovídat
Nasadová vajíčka mix
Prodám nasadová vejce od plemen ve společném hejnu: slepice čistokrevné cream Legbar - modré vajíčka , čístokrevná araukana - olivová vajíčka, a F1 -cream legbar x marans- tmavě zelená vajíčka. Kouhout Cream Legbar vs Marans a čistokrevný Marans. Nepřibuzný chov. Posílám i přes zasilkovnu.
Násadová vajíčka zdrobnělých Brahmánek koroptví vlnitých
Beru záznamy na násadová vajíčka zdrobnělých Brahmánek koroptví vlnitých Vajíčka pocházejí z úspěšně výstavně vedených chovů. Jsou každý den otáčena a skladovaná v předepsaných podmínkách. Vajíčka zasílám pečlivě zabalené poštou. Cena 30kč/ks Omezené množství Osobní odběr nebo posílám poštou přes EMS ( do druhého dne doma) Platba předem na účet!
Násadová vajíčka Ayam Cenami
Dobrý den, prodám násadová vajíčka AC z voliérového chovu. Kohout výstavní - bez vad. jazyk černý, zbarvení dle standardů. Slepičky - černé běháky, drápy, zobák, hřeben, laloky, ušnice, obličej, oči i jazyk. Cena 40 Kč/ks. Vajíčka jsou z tohoto týdne 13-19tého února, sbírána dvakrát denně. Vajíčka jsou minimálně znečištěná, pravidelně otáčená, uložená v obilí. Výsoká líhnivost /oplozenost - 85/90%. Možné osobní předání Olomoucko - Hlubočky večer. Nepravidelně možno vyzvednout v Praze Vršovicích - u nádraží.... Možné zaslat i poštou. Balné + 100 + poštovné. Přijímám rezervace na dvou-třídenní kuřátka - 150Kč kus.
Ayam Cemani - násadová vajíčka
Přijímám objednávky na násadová vajíčka od slepic Ayam cemani, rodiče import Francie, Madarsko, Slovesnko. Zasílat začnu od 10.3. Cena vajíčka - 30,-Kč. Pro více informací volejte, v dalších nabídkách i jiné druhy