inzerce, prodej, prodám, bazar

Nosnice na bílá vejce

Kategorie: Drůbež

Nabízím 8 slepic a 2 kohouty, vše v černé a světle modré barvě. Nesou bílá vejce. Lihnuté květen 2022. Očkované a kroužkované.
Nejlépe SMS, ozvu se.
Tel-
Nosnice na bílá vejce
Podobné inzeráty
Násadová vejce a kuřata
Prodám násadová vejce následujících plemen: Drážďanka zlatohnědá - výborná nosnice krémově hnědých vajec, masná užitkovost je rovněž významná, drážďanky mají růžicový hřeben, který neomrzá. Štýřanka divoce hnědá - vynikající nosnice vajec se skořápkou barvy slonové kosti. Hlavu štýřanek zdobí charakteristická chocholka. Jedná se o jedno ze dvou národních rakouských plemen. Německá krahujcovitá slepice - středně těžké plemeno s kombinovanou užitkovostí. Snáší bílá vajíčka, mají velmi atraktivní vzhled. Plemeno je podobné amrokskám, ale má lepší užitkovost Násadová vejce maransek araukan budou k dispozici zhruba za tři týdny. U všech plemen přijímám objednávky na násadová vejce a kuřata pro pozdější období. Cena je 20 - 30 Kč za vejce a 60 - 70 Kč za kuře v závislosti na plemeni. Preferuji osobní odběr, násadová vejce mohu případně i zaslat.
Vejce japonských křepelek - násadová i ke konzumaci
Prodám vejce japonských křepelek. Máme k dispozici násadová i ke konzumaci, vše z našeho domácího chovu. Křepelčí vejce jsou cca 3-5 x menší než slepičí vejce, ale patří mezi superpotraviny, jsou zdrojem minerálů (vápník, fosfor, měď, kobalt, draslík, železo), vitamínů ( A, B1, B2), 3 a 6 omega mastných kyselin, aminokyselin, lecitinu. Na rozdíl od vajec slepičích obsahují méně cholesterolu, čímž mimo jiné: - prospívají duševnímu vývoji zejména u dětí - prospívají odolnosti organismu a podporují osu MTM - podporují krevní oběh, zdraví srdce a působí proti civilizačním chorobám - snižují hladinu LDL v krvi (lecitin) Cena za násadová vejce 5,-Kč/ks. Cena za vejce ke konzumaci: plato 18ks - 65,-Kč plato 24ks - 80,-Kč Při vrácení platíček 5,-Kč/ks zpět.
Nasadová vejce zdrobnělé velsumky, Vsetín.
Nabízím násadové vejce zdrobnělé Velsumky. Cena 30 Kč/kus, nebo 23 Kč/kus + vaše jakékoliv domácí vejce. Týdenní kapacita jakou mohu nasbírat je max.20 vajec/týden. Zdrobnělá Velsumka je výborná nosnice vhodná i do menších výběhů. Při malé spotřebě krmiva snáší velmi velká vejce 48-53g. Preferuji osobní předání přímo ve Vsetíně, nebo po dohodě zašlu do zásilkovny. Platné po celou sezónu 2023. NA SMS NEREAGUJI. Pouze volejte, nebo pište email!
Krmná směs pro nosnice
Prodám sypkou krmnou směs pro nosnice, 25 kg balení. Výrobce: Sehnoutek. Možnost dovozu v okolí Častolovic, případně na trase Hradec Králové – Rychnov nad Kněžnou. Rychnov nad Kněžnou - Svitavy. V případě většího odběru i zajedu z trasy. krmivo // slepice // nosnice // N2
násadová vejce landes husy
husí vejce od landes hus k odběru v Janově nad Nisou. K dispozici jsou také různá křepelčí vejce, která by měla produkovat různé barvy včetně celedonských vajec. Husí vejce po 100kc, křepelčí vejce po 20kc různé.
násadových vajec
husí vejce od landes hus k odběru v Janově nad Nisou. Existují také různá křepelčí vejce, která by měla mít různé barvy, včetně celedonských vajec. Husí vejce po 50kc, křepelčí vejce 10kc jinak.