Obchodně technický pracovník – kanalizace a ČOV

Kategorie: Obchod a prodej

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický pracovník pro čistírny odpadních vod a kanalizace.

CV zasílejte na info@

Náplň práce:

Obchodní činnost obce, průmyslové areály v rámci Středočeského kraje
Pomocná servisní činnost strojů na ČOV v rámci Středočeského kraje
Diagnostikování a odstraňování poruch, zpracování nabídek
Preventivní, záruční prohlídky a revize
Zpracování podkladů o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.)
Požadujeme:

Manuální zručnost
ŘP sk B

Výhodou bude, pokud budete mít:

Zkušenost s elektroinstalací a vyhlášku 50/78 Sb.
Praxi na obdobné pozici
Nabízíme:

Mzdu na úrovni 40 000 – 70 000 Kč
Výjezdy za prací z domova
Dle dohody služební automobil
Možnost dalšího rozvoje
Možnost zkráceného úvazku
Možnosti nástupu: ihned / dle dohody
Zázemí na Praha, výjezdy středočeský kraj