inzerce, prodej, prodám, bazar

Obchodník/logistik

Kategorie: Obchod a prodej

Do našeho týmu hledáme šikovného pracovníka na pozici obchodník/logistik

Požadavky

• časová flexibilita
• pečlivost, zodpovědnost
• manuální zručnost
• řidičský průkaz B (aktivní řidič)
• organizační schopnosti
• pozitivní myšlení


Nabídka


• plat 25-35tis. v závislosti na tržbě
• zázemí stabilní české společnosti
• možnost ubytování
• slušné jednání


Pracovní náplň

• objednání a přejímání zboží
• ukládání, skladování a vydávání zboží
• balení zboží
• administrace e-shop
• prodej zboží
• aktualizace údajů o zásobách, inventury


Pro více informací nás kontaktujte na 745 630
Obchodník/logistik
Podobné inzeráty
Obchodník s nemovitostmi
Přijmeme pracovníka na pozici obchodník s nemovitostmi v soukromé firmě pro oblast středočeský, jihočeský kraj a Praha. Pracovní poměr možno i na ŽL. Plat s odměnami ve výši 44.000,-Kč měsíčně. Váš životopis zasílejte na kariera@ Jméno: Juhasová Ludmila Telefon: E-mail: kariera@ Mzda/plat: V textu
Realitní obchodník
Do našeho týmu obchodník s realitami hledáme schopné a komunikativní kolegy, praxe není nutná. Co Vám nabízíme - fixní plat do startu, možnost služebního vozidla, zdarma veškerá právní a obchodní školení a práci v přátelském kolektivu. Požadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz výhodou.
Obchodník s nemovitostmi
Do našeho týmu obchodník s realitami hledáme schopné a komunikativní kolegy, praxe není nutná. Co Vám nabízíme - fixní plat do startu, možnost služebního vozidla, zdarma veškerá právní a obchodní školení a práci v přátelském kolektivu. Požadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz výhodou.
Obchodník s realitami
Česká realitní společnost HVB Real Estate s.r.o. hledá zájemce na pozici prodejce nemovitostí na oblast celého Jihočeského kraje. Nehledáme: - lenochy - snílky - ředitele zeměkoule - sebestředné manipulátory - bezpáteřní jedince - zájemce, co to "chtějí zkusit" Požadujeme: - chuť živit se prodejem nemovitostí - zodpovědnost - důslednost - pracovitost Nabízíme: - tým zkušených vybraných spolupracovníků a obchodní podpory - příjemné pracovní prostředí - nadstandardní finanční ohodnocení - žádné měsíční poplatky za inzerci, za právní služby nebo kanceláře, školení apod. - zábavnou práci s lidmi - vyškolení zdarma Rádi Vás přivítáme u šálku kávy, nebo čaje a detailně probereme detaily. Vhodné i pro zájemce nad 50 let. Životopisy prosím zasílejte na kariera@
Obchodní zástupce
Hledáme, obchodní zástupce na prodej fotovoltaiky. Možnost spolupráce i při jiné činnosti, nebo při stávající obchodní činnosti. Jsi řemeslník, obchodník, jsi v kontaktu se spoustou lidí? Hledáme právě tebe. Vše vysvětlíme a postupně zaškolíme. Začít se dá hned. Výdělky od 10 000 – 200 000,- Možnost neomezených výdělků. Lokalita Brno a okolí do 150 km. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Obchodník se základní odměnou + provize a čtvrtlet. bonusy
Čtete pořád ty samé věci… jsme nejlepší, jsme TOP… atd. Jestli vás to nebaví číst, určitě víte, že nás to nebaví psát. Pokud hledáte místo, které má smysl, tak určitě dál čtěte. Jestli ne, tak vám přeji mnoho štěstí ve vaší vysněné práci. Chcete se věnovat obchodu? Baví vás prodávat? Chcete mít pravidelně domluvené schůzky ve svém kalendáři? Chcete mít zajištěný příjem i v době krize? Co bude náplní vaší práce: - Aktivně oslovovat stávající zákazníky, zjišťovat co potřebují aktuálně řešit a hledat pro ně nejvhodnější řešení (servis svěřených smluv). Jde nám o to, aby klienti využívali produkt a jeho výhody naplno. - Každý den se věnovat klientům, konzultovat s nimi jejich potřeby a hledat možnosti, jak můžeme pomoci. - S ostatními členy týmu budete vymýšlet způsoby, jak dále vylepšovat obchodní strategii v týmu (retail, SME, korporátní společnosti). - Poskytování odborné znalosti finančních produktů (pojištění, investice, hypotéky, úvěry, penze a bankovní produkty). - Pečovat o nově zasmluvněné autoprodejce a autobazary. Co od vás očekávám: - Obchod už znáte, máte skvělý tah na branku a víte, že jste schopni v něm dosahovat dobrých výsledků. Jestliže máte navíc zkušenosti z finančnictví či bankovnictví, je to další plus. - Umíte se naladit na potřeby zákazníka – klient musí vědět, že je o něj dobře postaráno a může se na nás spolehnout. - Baví vás používat vlastní hlavu a jste ochotni pomáhat lidem. - Svět financí vás neodolatelně vábí a chcete ho lépe poznat. - Jste komunikativní (vycházející hvězda či expert v zahajování konverzací). - Máte minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou. - Odpovědnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost (čistý výpis z trestního rejstříku, žádná exekuce nebo insolvence). Máte uživatelskou znalost práce na PC. Co vám nabízím: - Na rozjezd pro vás máme připravenou finanční podporu až ve výši 475.000 Kč nad rámec provizí a bonusů po dobu prvního roku. - Do začátku vám poskytneme databázi kontaktů a portfolio našich stávajících klientů. - Naše navolávačky schůzek pro vás budou domlouvat schůzky a tím vám poskytnou více času pro věnování se potřebám klientů. - Schůzky s klienty i uzavírání smluv můžeme řešit i on-line pomocí tabletu nebo smartphonu. - být správcem jedné z našich poboček - Veškerá školení v režii firmy (rozvoj a trénink děláme moderně). - Motivační benefity (např. kariérní postup až na VIP obchodníka, nebo manažerskou pozici či vedoucího pobočky, slevy na produkty, bonus při výpadku produkce z důvodu nemoci). - Firemní akce (týmové večeře, bowling, B-day, Teambuilding, Roadshow). - Přátelský kolektiv. - Kanceláře v atraktivní části Prahy 1 v blízkosti metra B/C Florenc (3 min. chůze) Doplňující informace: - Místo výkonu: Česká republika, Na Florenci 1055/35, Praha 1 - Nabízená mzda: 29.000 Kč až neomezeně - Možný termín nástupu: dohodou - Druh pracovního poměru: Živnost