Obsluha ohraňovacího lisu Trumpf

Kategorie: Průmysl a výroba

Dobrý den, do naší společnosti hledáme pracovníky na pozici- obsluha ohraňovacího lisu Trumpf pro provoz v Kojetíně.
Praxe výhodou, avšak šikovné pracovníky zaučíme.
Práce je vhodná spíš pro muže.
Více informací po telefonu.
Podobné inzeráty
Obsluha ohraňovacího lisu/laseru 200-250,- Kč/hod.
Obsluha ohraňovacího lisu Náplň práce: Obsluha ohraňovacího lisu/laseru a drobné zámečnické práce, obsluha manuálního nářadí. Požadujeme: -Vyučení v kovo oboru výhodou -Znalost výkresové dokumentace -Manuální zručnost -Zodpovědnost a pečlivost, ochota učit se novým věcem Nabízíme: -Práci ve stabilním podniku v Plzni -Dlouhodobé zaměstnání na HPP -Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) -200-250,- Kč/hod. + osobní ohodnocení -Zvýhodněné stravování + 25 dnů dovolené, proplacené svátky -K nástupu fasování pracovních oděvů a obuvi -Možnost záloh (2x v týdnu) -Nástup možný ihned, případně dle domluvy
Obsluha ohraňovacího lisu (obsluha a seřízení CNC)
Obsazujeme dvě volné pozice v Kopřivnici. Obsluha ohraňovacího lisu (obsluha a seřízení CNC) - dvousměnný provoz. Nástupní mzda od 180, -Kč/h netto HPP od 250, -Kč/h ŽL Požadujeme: -vyučení v oboru výhodou -praxi na cnc strojů min. 2 roky -čtení výkresové dokumentace -samostatnost, pracovitost, zručnost Nabídka: *Dlouhodobá práce na HPP nabo ŽL *Dobré platové ohodnocení *Pracoviště v Kopřivnici *Možnost ubytování *Možnost záloh *Nástup ihned Mobil: +420 Email: praca@
Obsluha ohraňovacího lisu
Jsme firma zabývající se výrobou gastronomického nábytku a zařízení. Do našeho kolektivu přijmeme zaměstnance na pozici obsluha ohraňovacího lisu. Nabízíme: -jednosměnný provoz -benefity ve formě stravenek -nástup možný ihned -25 dní dovolené Místo výkonu zaměstnání Tlumačov Kontaktní telefon
OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU • vhodné především pro muže • nepožadujeme konkrétní vyučení, ani praxi v oboru • přátelský kolektiv • individuální přístup ke každému jednotlivci • požadujeme jen ochotu pracovat ve dvousměnném provozu • ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat • podílet se na rozvoji a chodu firmy • vše Vás naučíme Proč si vybrat naší firmu? • nabízíme práci v prosperující a stabilní firmě • mzda 25 000,- – 30 000,- čistého / po zapracovaní až 40.000,- čistého • ranní, odpolední (7,5 hod) • pohyblivá složka odměn • každoroční zvyšování mzdy • příplatky za 100 % docházku • možnost přesčasů • 20 dní dovolené • odborné vzdělání a profesní rozvoj zajistíme • Stravenkový paušál Přidejte se k nám! Pohovor si můžete domluvit na mob.: nebo na emailu : kaufner@ Provozovna: Domažlická 200a, Plzeň, 318 00
Dělník v lisovně/lisař - Kopřivnice, od 160,- Kč/h netto
Popis pracovní pozice: *Obsluha lisů *Obsluha lisu při procesu tváření *Kontrola kvality výlisků *Koordinace práce s dalšími členy osádek lisů *Práce ve třísměnném/nepřetržitém provozu od 160,-Kč/h netto Kontakt: praca@
Údržbář - seřizovač lisů a forem
Do společnosti Rodos kovo s.r.o. se sídlem ve Velkém Meziříčí hledáme pracovníka do výroby se zaměřením na seřizování lisů a údržbu forem. Náplň práce: • údržba a seřizování lisů • výměna forem a jejich údržba • spouštění výroby jednotlivých výrobků • dohled v průběhu výroby Požadujeme: • PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY • SOU/SŠ technického směru • Týmovou spolupráci • Technické myšlení a manuální zručnost Nabízíme: • třísměnný provoz (víkendy volné). • zaškolení na obsluhu lisů, školení na vysokozdvižný vozík a další potřebná školení • nástupní mzda 23.000,- až 33.000,- dle praxe • nástupní bonus • Příplatek na dopravu od 20km • 13 plat • zvýhodněné stravování • věrnostní odměny • dobrý rodinný kolektiv • po zapracování – smlouva na dobu neurčitou