inzerce, prodej, prodám, bazar

Orbitálny zvárač a prípravár - Nemecko

Kategorie: Řemeslné práce

Hľadáme orbitálneho zvárača a prípravára do Nemecka.
Náplň práce: Všeobecné zváracie práce, montáž potrubí, orbitálne zváranie v zdravotníckom zariadení. Stroj na zváranie k dispozícií AMI a Orbitec – zváraný materiál nerez 316l (29 a 35mm)
Požiadavky: Nemecký jazyk a platný zváračsky certifikát – orbitálne zváranie
SZČO: Zvárač 24€/hodina, Prípravár 22€/hodina
Termíny: 6.3.2023 – 21.4.2023 v prípade spokojnosti predĺženie (min. 45h/týždeň)
Miesto: Pfaffendorf an der Ilm
Fakturácie: 7/14
Ubytovanie: zabezpečené a hradené

V prípade záujmu zavolajte na tel. číslo +421 908 399 473