Ostraha objektů a staveb v Praze - vhodné pro OZP

Kategorie: Obrana a bezpečnost

Hledáme spolehlivé bezpečnostní pracovníky pro ostrahu a recepční služby pro objekty v hlavním městě. Práce je vhodná i pro OZP.

Jsme bezpečnostní agentura - K2S Facility, spol.s r.o.

V případě zájmu volejte tel.č. , nebo napište na mail securperson@
Jan Sviták
Podobné inzeráty
OSTRAHA-PŘEROV -vhodné i pro OZP/ OZZ- 113,60Kč/hod+ odměn
Popis pozice: - Ostraha stavby - Kontrola pohybu osob - Pochůzková činnost Požadujeme: - Trestní bezúhonnost - Dochvilnost - Chuť pracovat a učit se novým věcem Nabízíme: - Práce na HPP vhodné pro OZP/OZZ - DPP brigádně - 12 hodinové směny převážně noční - Pozice: Ostraha - Objekt: ŘSD Přerov - Adresa objektu: Přerov stavba obchvatu *Mzda: 113,60 kč/hod + odměny *Datum nástupu: 1.3.2023 (T.Burýšek)
OZP- Strážný/ Recepční - Praha 7
OZP - Strážný/recepční - Praha 7 Náplň práce: - Vydávání klíčů a jejich zapisování - Vedení denních záznamů v knize ostrah o průběhu služby - Pochůzková a kontrolní činnost (kontrola vstupu do budovy, kontrola vnášených a vynášení věcí, kontrola návštěvníků a jejich zavazadel pomocí příslušných detekčních přístrojů) - Ostraha a ochrana majetku - Vydávání vstupních karet - Monitoring PZTS, EPS, CCTV Požadujeme: - Spolehlivost - Samostatnost - Chuť pracovat - Trestní bezúhonnost - Komunikační schopnosti - Rychlost se rozhodovat - Může být i absolvent, OZP Nabízíme: - Stabilní zaměstnání - Zajímavé ohodnocení - Práci v zajímavém oboru - Zajistíme lékařskou prohlídku i profesní kvalifikaci - Kvalitní uniformy - Možnost HPP i DPP - Vhodné pro OZP - Náborový příspěvek 5.000 Kč Pracoviště: Praha 3 Mzda: 110-113 Kč Kontakt: e-mail: nabor@
Ostraha objektu- Říčany, svoz ze stanice metra C: Opatov
Ostraha objektu - Říčany, svoz ze stanice metra C : Opatov Loreal Jsi proaktivní a spolehlivá osoba s chutí pracovat v oblasti ostrahy a bezpečnosti? Chceš mít možnost kariérního a mzdového růstu na základě Tvých schopností? Nebo chceš jen pravidelnou brigádu? Pokud ano, tak jsi pro nás tím správným kandidátem! Náplň práce: • 12 hod. služby (6-18 hod, 18-6 hod) • Evidence vjezdu a výjezdu vozidel • Kontrola objektu, pochůzky • Kontrola osob při průchodu bezp. rámem • Namátková kontrola osob při odchodu Spolehlivost • Samostatnost • Chuť pracovat • Základy práce na PC • Certifikát – případně pomůžeme zajistit • Čistý rejstřík trestů Stabilní zaměstnání • Zajímavé a pravidelné ohodnocení • Práci v zajímavém oboru • Zajistíme lékařskou prohlídku i profesní kvalifikaci • Kvalitní uniformy • Možnost zaměstnání pro OZP • Možnost HPP i DPP Pracoviště: Říčany Mzda: 120-150h Počet míst: 5 Absolventi, OZP Plný úvaze/ Zkrácený Pracovní doba 08-16h. Kontakt: e-mail: nabor@ (L.Přibyslavská)
OZP - Strážný/á – Zlín Trelleborg
Společnost Protecton přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP). Vhodné pro OZZ, OZP. •Nepřetržitá pracovní doba 6:00 – 18:00 hod. / 18:00 – 6:00 hod. •Kontrola objektu – obchůzková činnost •Klíčový režim •Kontrola, evidence vozidel •Evidence návštěv Požadujeme: •Bezúhonnost (čistý výpis z RT) •Zdravotní způsobilost •Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost , příjemné vystupování •Certifikát strážného výhodou Nabízíme: • Mzda: 103,90 Kč • Benefity: stravenky • Jistota pravidelného příjmu • HPP • Pouze pro OZP, OZZ Pracovní místo: Zlín, Šedesátá 5638 OZP Kontakt: T.č.: e-mail: nabor@ (I.Kůčová)
Ostraha objektu, Praha, nenáročná práce, i pro OZP
Pro novou zakázku v Praze hledáme nové kolegyně či kolegy na pozici OSTRAHA. Jedná se o nenáročnou práci, obsluhu vrátnice, obchůzkovou činnost, práce je vhodná i pro seniory, OZP, nebo i jako brigáda. Vyžadujeme spolehlivost, čistý TR, certifikát Strážný (v případě, že nemáte, doděláme, není problém). Nabízíme práci na dohodu, či HPP, zálohu na mzdu, stabilní práci. Nástup v průběhu měsíce února. Více informací podá pan Fišl Jsme K2S Facility, spol. s r.o., firma zabývající se ostrahou a pořádkem.
Ostraha Areálu-Jaroměřice nad Rokytnou-OZZ/OZP
Popis pozice: - Ostraha areálu - Kontrola osob a vozidel - Pochůzková činnost - Kontrola nakládek Nabízíme: - Práce na HPP vhodné pro OZZ/OZP - DPP brigádně - 12 hodinové směny DDNN Požadujeme: - Trestní bezúhonnost - Dochvilnost - Chuť pracovat a učit se novým věcem Pozice: Strážný Objekt: Mlékárna Jaroměřice N/ Rokytnou Adresa objektu: Jaroměřice N/ Rokytnou Mzda: 113,60 kč/hod + odměny Datum nástupu: 1.11.2022 (T.Burysek)