inzerce, prodej, prodám, bazar

pasterant, vedouci smeny

Kategorie: Chemie a potravinářství

nabizime volnou pracovni pozici jako pasterant, vedouci směny ve faremní rodinné mlekárně.
Jedná se o pozici kde je potřeba mít logickeé myšlení, technické vlohy, samostatnost, odpovednost. Cit a nebo zkušenost v potravinářstvi velkou výhodou.

vice info na emailu: cz
pasterant, vedouci smeny
Podobné inzeráty
ŘEZNÍK HOVĚZÍ – POLSKO – AŽ 2.300 EUR NETTO
Hlavně koštění a bourání, Lokalita – Ponin 5 dnů v týdnu, pátky kratší směny Zajištěné ubytování, možnost zajištění dopravy. Měsíční odměna netto – dle výkonu, cca 2000-2300 EUR netto + případné bonusy. V případě zájmu nás kontaktujte. Lokalita - Ponin, Polsko Koštění – hovězí, částečně také úprava dle požadavků. Měsíční odměna netto – dle výkonu, cca 2000-2300 EUR netto + případné bonusy. Pracovní doba 5 dnů v týdnu, páteční směny jsou zkrácené (cca 12:30-13:00). Start směny 5:45, 1x pauza 30 min, (9:30 – 10:00), konec zpravidla mezi 13:30 – 14:00 dle práce. Stravování formou obědů není zajištěno – nutno donést si vlastní jídlo. Ubytování v dostupné vzdálenosti, cca 15 km. Cena ubytování cca 200 EUR. Možnost poskytnutí služebního vozidla na cestu z/do práce, PHM - hrazeno ze strany zaměstnanců. Řidičský průkaz nebo vlastní vozidlo výhodou. Hodnocení výkonu je skupinové a to za každou směnu. Areál závodu je striktně nekuřácký! Nekouří se zde ani o pauzách! Zálohy jsou možné po odpracování 15 dnů.
Hledáme pekaře do svých řad
Pekárna Pohořelice s.r.o. hledá kolegu na pozici pekař/ka. Požadujeme: Praxe v oboru Zodpovědnost Spolehlivost Dobré organizační schopnosti Náplň práce: Příprava surovin Mísení těst Obsluha pecí Vedení směny Nabízíme: MZDA 40 000,- Práce na plný pracovní úvazek Možnost firemního tel. tarifu Zvýhodněné ceny firemních produktů Roční odměny Nástup možný ihned Životopisy zasílejte na email: pekarna.pohorelice@
Přijmeme pekaře/ky a dělníky/dělnice do výroby pečiva
Nabízíme pracovní pozici pekaře nebo dělníka ve výrobě pečiva v malé řemeslné pekárně blízko Kroměříže. Náplň práce: příprava surovin, kvasu, mísení těsta, pečení. Pečeme bez přídavných chemických látek v původní parní peci. pekař, dělník ve výrobě: Odpolední a noční směny ne-pá cukrářka: ranní směna po-pá Mzda: vyučený pekař až 140 Kč/hod dělník/dělnice ve výrobě pečiva (zaučíme) 120 Kč/hod cukrářka 120-30 Kč/hod (volné jsou i pozice brigádnické na DPČ) životopisy prosím zasílejte na email: trebeticketycinky@ pro případný telefonický kontakt prosím posílejte sms. Děkujeme a těšíme se na spolupráci. PEKÁRNA 1. Republika s.r.o.