inzerce, prodej, prodám, bazar

Plynové kartuše 8 kusů

Kategorie: Kempink

Kartuše, bombičky, náplně plyn.
Plynové kartuše 227 g - 400 ml do hořáků, vařičů, topení, grilů a kempingových chladniček.
Použití kartuší :
Kempingové plynové vařiče.
Kempingové plynové grily.
Kempingové plynové topení.
Chladící boxy na kartuše.
Kartuše jsou nepoužité nové perfektní stav.
Mohu zaslat na dobírku nebo osobní odběr v Praze
Můžete mi volat na tel:
Plynové kartuše 8 kusů
Podobné inzeráty
Plynové kartuše 12 kusů levně
Kartuše, bombičky, náplně plyn. Prodám nepoužité kartuše plynové. Vhodné do plynových kempingových vařičů, topení, hořáků. Kartuše typ 227 g/ 400 ml Mohu zaslat na dobírku nebo osobní odběr v Praze. Můžete volat o informace na telefon
Vařič na kartuše
Jednohořákový vařič na plynové kartuše. Použitý,ale funkční,přetěsněný.Cena bez kartuše.
Plyn
Plynové kartuše pro vařiče a topení. Kartuše pro malý vařič 190g = 39,- / ks. Velká kartuše 400ml = 59,- / ks. V nabídce i vařiče malé (350,- s plynem), velké v kufru (460,-). Nebo velké topení a vařič 2v1 (999,-). Vše nové.
Hookah Flame plynový žhavič žlutý včetně kartuše
Nový, nepoužitý, použitý pouze horní kryt, včetně kartuše 190g. Prosím SMS nebo volat. Plynový žhavič Hookah Flame. Tento praktický pomocník můžete využít k ohřevu jídla při campingu. Hookah Flame čerpá plyn ze 190g plynové kartuše, která mu dodává dlouhodobou výhřevnost a životnost. Žhavič se navíc skvěle hodí pro bezproblémové cestování, všude jej můžete mít po ruce.
Plynové topení
Topidlo je určeno pro rybáře, do karavanu, do stanu i na chatu. Topidlo pracuje na 2 kg bombu i na kartuše 227 g. Kartuše mám k dispozici 12 kusů v případě zájmu. Použití je prakticky možné kdekoliv na přitopení i vaření. Topí i ohřívá kávu a jídlo funkcí položení a otočení rukověti. Topení je nové nepoužité zabalené v originálním obalu ještě v záruce. Vyzvednutí v PRAZE 5 Poštovné a balné krabice cena 149 Kč Nebo platba převodem na účet je 99 kč Volat můžete na tel:
Přenosné plynové topení na kartuše
Topení dva v jednom. Polohování hořáku umožňuje vaření. Při kolmé poloze jako ohřívač-teplomet. Dodávaná redukce umožňuje provoz na plynovou lahev. Hadice ani kartuše není součástí prodeje. Video z předprodejní kontroly