Posila do týmu

Kategorie: Práce v domácnosti

Hledáme pracovitou osobu na
poloviční úvazek, která by nám
pomohla s provozem penzionu v
Železné Rudě.

Náplň práce:
úklid 12 hodin týdně
pomoc v kuchyni 8 hodin týdně
plus další práce související s chodem penzionu
Podobné inzeráty
KARTÁŘKA - VÝKLAD KARET
Nabízíme spolupráci spolehlivé kartářce nebo kartáři v týmu Věštírny ORISIO. Jde o zajímavý výdělek nebo přivýdělek díky výkladu karet po telefonu, který je vhodný pro někoho již pracujícího nebo jinak fungujícího z domova. Vhodné také k důchodu. Požadujeme dobrou komunikaci po telefonu a také dostatek času pro klienty. info@ /
Práce odkudkoliv
K sobě do týmu hledám komunikativní lidičky, který chtějí na sobě pracovat, posouvat se v životě dál, chtějí pracovat odkudkoliv. Vše je pouze na tobě! Práce je v oblasti zdravého životního stylu. Pro bližší informace sms-zavolám vám zpět. Těším se na odpovědi a spolupráci.
Nabídka práce -  z domova
Dobrý den, hledám posily do týmu.Podpora silné čes. firmy i spolupracovníků.Práce na živnostenský list. Práce vhodná i pro důchodce,MD,nebo i vedlejší příjem.Náplň práce je pečovat o naše klienty. Možnost výdělků od 10-70tis kč