inzerce, prodej, prodám, bazar

Práce na příjemné recepci denní a noční směny dle dohody

Kategorie: Obrana a bezpečnost

Nabízím práci nejlépe aktivním důchodcům, v příjemném a klidném prostředí recepce. Bez stejnokroje a obchůzek. Prosím volejte pouze vážní zájemci.
Tel.130159
Podobné inzeráty
Přijmeme pracovníky pro ostrahu nemocnice v centru Prahy
Přijmeme pracovníky ostrahy (možno i invalidy vhodné do provozu) pro ostrahu nemocnice na Praze 1. Jedná se o denní směny 07-19 hod. (krátký/dlouhý týden) výkon ve dvou lidech. Náplní práce je ostraha parkoviště se stanovištěm u vjezdu do objektu, kdy stanoviště má veškeré potřebné zázemí. Kontroluje se průjezd vozidel na vnitřní parkoviště s automatickou závorou pro rezidenty a provádí se evidence návštěvních vozidel na vnějším parkovišti objektu. Druhá pozice monitoruje vstup, pohyb osob, které vstupují do objektu hlavním vchodem a asistuje se ve vestibulu na recepci pro případ nastalých situací. Provádí se kontrolní pochůzky po objektu. Obě pozice se během směny prostřídávají. Dále nabízíme noční směny 19-07 hod. pozice nočního strážce. Pochůzky po objektu a přítomnost na recepci ve vestibulu nemocnice ve stejném režimu jako denní pozice na vstupu. Po zapracování sazba 100,-Kč/hod čistého. Možnost záloh a mimořádných osobních odměn v případě nadstandardních výkonů. Požadujeme certifikát profesní kvalifikace (zajistíme školení) a čistý rejstřík trestů. V případě zájmu volejte .
Strážný stavba metra- Praha 4- Krč- pouze OZP
Protecton group je moderní a dynamická společnost, která se neustále rozvíjí a vznikají nové pracovní příležitosti za zajímavé mzdové ohodnocení. Jsi proaktivní a spolehlivá osoba s chutí pracovat v oblasti ostrahy a bezpečnosti? Chceš mít možnost kariérního a mzdového růstu na základě Tvých schopností? Nebo chceš jen pravidelnou brigádu? Pokud ano, tak jsi pro nás tím správným kandidátem! Náplň práce: • Strážný – směny denní a noční – obchůzky po stavbě Metra *Hlídání *Pochůzková činnost Požadujeme: • Spolehlivost • Samostatnost • Chuť pracovat • Čistý rejstřík trestů *ŘP Nabízíme: • Stabilní zaměstnání • Zajímavé a pravidelné ohodnocení • Práci v zajímavém oboru • Zajistíme lékařskou prohlídku i profesní kvalifikaci • Kvalitní uniformy • Možnost zaměstnání pro OZP • Možnost HPP i DPP *Mzda: 113.60,- *Pracoviště: stavba Metra, Na Strži- Krč, Praha 4) Strážný – 12 hodinové směny denní a noční – obchůzky po stavbě Metra) * Jeremenkova- Krč Praha 4, Strážný – 16 hodinové směny noční – obchůzky po stavbě Metra *Kontakt: , e-mail: nabor@
Strážný - Mladá Boleslav
Do našeho týmu přijmeme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), nebo práce na Dohodu o provedení práce (DPP). Náplň práce: • Evidence vozidel • Obsluha EPS • Pochůzková činnost • Kontrola vstupů • Denní a noční směny 12 hodin Požadujeme: • Svědomitost • Pečlivost • Certifikát • Základní znalost PC Nabízíme: • Směny dle dohody • Zázemí silné společnosti • DPP nebo HPP • Příjemné prostředí Pracovní místo: Mladá Boleslav, Plazy 129 Mzda: 113Kč/hod Absolventi i OZP Kontakt: , e-mail: nabor@
Laboratoř - recepční - Olomouc - lze i pro OZP
Jsme K2S Facility, spol. s r.o., zabýváme se ochranou, bezpečností a pořádkem. Pro zakázku v Olomouci hledáme recepčního v laboratoři. Jedná se o denní i noční směny. Součástí práce je přebírání a manipulace se vzorky k vyšetření. Vyžadujeme: Bezúhonost Dobrý zdravotní a fyzický stav Zodpovědnost Znalost a zkušenost s manipulací se vzorky a infekčním materiálem Schopnost manipulovat s břemeny nad 15 kg Práce je vhodná i pro OZP Nabízíme: Zajímavou, stabilní práci Denní i noční směny Na HPP či na dohodu Zálohu na mzdu V případě zájmu volejte Jan Sviták
VELITEL SMĚNY- STRANČICE -170 Kč/hod
Do našeho týmu hledáme velitele směny Náplň práce: -Vedení týmu ostrahy -Zodpovědný za chod služby -Reporting klientovi -Obsluha EZS - Garant kvality výkonnu služby na zakázce - Prezentace měsíčního/ročního hodnocení kvality výkonu služby - Zajištění odpovídající komunikace mezi zákazníkem a ostrahou - Zajištění odpovídající komunikace v rámci ostrahy - Řešení provozních požadavků zákazníka - Plánování směn + řešení obsazenosti objektu (řešení extra požadavků zákazníka) - Zodpovědnost za řádné vybavení ostrahy pro výkon služby - Zodpovědnost za inventarizaci svěřeného majetku - Zodpovědnost za školící process a školení pracovníků ostrahy - Zajištění řádné objektové dokumentace - Zodpovědnost za inovace výkonu služby Požadujeme: -Trestní bezúhonnost -Dochvilnost -Pracovitost - Praxe s vedením směny/ objektu (výhodou) Nabízíme: - Kvalitní uniformy - Možnost DPP i HPP - Směny nastavené dle Vašich požadavků - Rychlý kariérní růst -Skvělý kolektiv -Stabilní zaměstnání -Zajímavé ohodnocení -Práci v zajímavém oboru -Zajistíme lékařskou prohlídku -Vhodné pro OZP Místo pracoviště: Všechromy 65, Strančice Mzda: 140 -170 Kč/hod Nástup: Ihned Kontakt: e-mail: nabor@ (T.Kříček)
Náchod -ostraha objektu – požadujeme (ID, OZZ)
Popis pozice: • Evidence vozidel • Kontrola vozidel • Pochůzková činnost • Denní a noční směny 12 hodin nebo denní směny 8 hodin Nabízíme: • Zázemí silné společnosti • HPP (ID,OZZ), DPP • Přátelský kolektiv • Příjemné prostředí • Stravenky • Mzda: 102,90,- Kč/H • Datum nástupu: dle dohody, možno co nejdříve Požadujeme: • ID (OZZ) • Certifikát (výhodou, možno dodělat) • svědomitost • pečlivost • spolehlivost • flexibilita Objekt: Rubena Náchod Město: Náchod Pozice: ostraha objektu, strážný/vrátný Adresa objektu: Českých bratří 338, 547 01 Náchod (P.Hlušička)