Pracovníci ostrahy Brno a okolí

Kategorie: Obrana a bezpečnost

Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný z Brna okolí.

Místa jsou vyhrazena pro invalidy a osoby zdravotní znevýhodněné jak pro muže i ženy

Pracovní náplň: dle konkrétní zakázky, fyzicky nenáročné

Zkusíme vybrat práci na míru dle Vašich požadavků a zdravotních možností

Požadujeme:

- Čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, chuť do práce a srdce na pravém místě

Nabídka
- práce na HPP (zkrácený a poloviční úvazek) 107-140Kč/hod.dle náročnosti zakázky
- Možnost volby směn, směny dle dohody,pracovní uniforma samozřejmostí

Přijďte na pohovor a určitě se domluvíme!