inzerce, prodej, prodám, bazar

Přepravka pro hlodavce ALADINO

Kategorie: Drobní savci

Skoro nová, L36x26x23 cm, původní cena 599 kč
Přepravka pro hlodavce ALADINO
Podobné inzeráty
Klec na větší hlodavce hlodavce 500,-
Prodám klec na větší hlodavce 95x45x45. Klec byla používaná pouze 1 rok morčetem. Klec byla zakoupena s prasklým rohem - nemá na funkci vliv. Záchod pro hlodavce je v ceně.
Klec pro hlodavce
Prodám klec Small Animal Jewel pro menší hlodavce (myška, křeček, pískomil) 50,5x28x22cm. Praktické vrchní otevírání, odnímatelný spodek pro snadnou údržbu. Obsahuje plastové patro, kolotoč, pítko a keramickou misku. K tomu navíc plastová běhací koule pro hlodavce Ferplast průměru 18cm. Vše v bezvadném stavu, po jednom křečkovi. Osobní odběr Praha 8.
Vybavená klec pro hlodavce
Používaná vybavená klec pro hlodavce. Rozměry 49x21x28 (DxVxŠ). Vybavení v kleci je v relativně dobrém stavu, pouze sem tam pokousané, ale stále dobrá klec, která ještě poslouží pro další křečíky nebo jiné hlodavce. Dno klece má v rozích známky od používání, vše je ale samozřejmě umyto. Mříže jsou také mírně okousané, ale není to nic na závadu. Klec obsahuje: - plastové rohové patro s domečkem, který lze sundat a žebřík - miska - plastová toaleta, která se dá upevnit k mřížím drátkem - plastový kolotoč - dřevěný domeček a malá dřevěná hračka Otevírání klece je nahoře a ke dnu se upevní za plastové háčky. Lze na osobní odběr či posláním na adresu. Cena je uvedena bez dopravy.
Domeček pro hlodavce
Nepoužitý, nový domeček pro hlodavce po zrušeném zverimexu. Prodám za 40kč, lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)
Domeček pro hlodavce
Nepoužitý, nový domeček pro hlodavce po zrušeném zverimexu. Prodám za 200kč, lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)
Napáječky pro hlodavce
Nepoužité, zabalené napáječky pro hlodavce s přísavkou za 20kč/kus (2kusy), lze zaslat skrze zásilkovnu či osobní odběr v Hradci Králové. Prosím, pište na email, nemám kredit na odpisování přes SMS. Po zrušeném zverimexu nabízím v dalších inzerátech spoustu dalších věcí nejen pro hlodavce za sníženou cenu. Můžete tam mrknout ;)