inzerce, prodej, prodám, bazar

Prodám Matlab-začínáme se signály - Zaplatílek K.,Doňar B.

Kategorie: Počítačová literatura

Prodám Matlab-začínáme se signály - Zaplatílek K.,Doňar B. - 28.11. - 13:22
Prodám Matlab-začínáme se signály - Zaplatílek K.,Doňar B.
Podobné inzeráty
MATLAB, Pascal, Windows
Prodám knihy Instalujeme a konfigurujeme počítač - pěkný stav - 50Kč Pascal (programování pro začátečníky)- pěkný stav - 50Kč Matlab - Začínáme se signály - nová - 50Kč Osobní odběr ČB IGY, Zásilkovna, Česká Pošta.
HTML začínáme programovat
HTML začínáme programovat. Slavoj Písek, Grada.
Levné počítačové knihy
Krásný den, ač nerad (na knihy už není místo), prodávám touto cestou počítačovou literaturu, převážně o programování. Možno poslat poštou, osobní odběr v Brně. Možno psát na email, či SMS. Seznam všech 30 knih o počítačích: Visual 2003 začínáme programovat Active server page v kostce GIMP Praktická uživatelská příručka Adobe Dreamweaver CS4 FLASH pro grafiky a tvůrce webů XHTML průvodce vývojáře Přecházíme na Linux Programujeme grafiku v Microsoft Direct 3D ActiveX Tvorba dokonalých WWW stránek Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web WAP Tvorba stránek pro mobilní zařízení Počítačové tiskárny Mistrovství v Delphi 1. a 2. díl Programujeme PHP profesionálně A programmers Introduction to Visual (English) Professional Programming Microsoft Visual Krok za krokem Professional Csharp Adobe Premiere 6.5 Webdesign s webovými standardy Visual C++ 6.0 DHTML v akci XML bible (Anglicky, 1100 stran) javaScript programujeme internetové aplikace 2. aktualizované vydání 333 tipů a triků proo internetový marketing (Sbírka nejužitečnějších informací, postupů a technik) Naučte se PERL za 21 dní RSS Automatické doručování obsahu Vašich WWW stránek Word 2002 uživatelská příručka Visula Basic 6.0 Příručka programátora AmiPro 3.0 verze 3.0 CS v praxi Professional (English) Cena dohodou. Možno jako celek s výraznou slevou.
MINECRAFT - STAŇ SE MISTREM
Toužíš vkročit do světa bez hranic, do světa neomezených možností, kde můžeš plánovat, tvořit, bojovat o přežití podle svých vlastních představ? Chceš své dobrodružství rozjet hned naplno? Praktické tipy a triky v této knize tě nejen naučí, jak rychle a efektivně hru začít, ale jak si pomocí správných strategií a postupů tuto geniální hru dokonale užít. Jednoduše vysvětlené pokročilé techniky ti umožní se brzy zařadit mezi top hráče. - ZAČÍNÁME: Herní módy a užitečné tipy pro snazší začátek. Použité, nezničené, osobní odběr v Liberci, v případě zaslání poštovné 80 Kč.
Počítačová literatura
Windows 95 - referenční příručka Moderní PC - Práce s moderním osobním počítačem, MS-DOS6, Norton Commander 4.0, Microsoft Windows 3.1 AVG 5 - Počítačové viry a Vy AVG 5 - Uživatelská dokumentace Microsoft Windows for Workgroups 3.11 - Podrobná uživatelská příručka Velká kniha vypalování CD a DVD včetně CD True Space 3 (EN) - uživatelská příručka Auto CAD Release 12 - podrobný manuál Začínáme se systémem Microsoft Windows 98 MS-DOS 6.22 - kompletní referenční průvodce Corel Draw 3 - CorelFraw 3, CorelChart 3, CorelPhoto-Paint 3, Corel Show 3, Corel Mosaic 3, Corel Trace 3 Microsoft Excel 5 - Uživatelská příručka Pouze jako komplet. Cena včetně poštovného.