inzerce, prodej, prodám, bazar

Prodám přední pneu na multiplikátor 25, 6,70-13C

Kategorie: Malotraktory, Kultivátory

Prodám přední pneu na multiplikátor 25, rozměr 6,70-13C, 2 ks, vzorek 60%, cena za pár 800,-Kč.
KONTAKT POUZE NA TEL.: 605 213
Prodám přední pneu na multiplikátor 25, 6,70-13C
Podobné inzeráty
VEGA EXCELLENT 47HP
Dobrý den. Prodám traktor,malotraktor,Šálek Vega EXCELLENT 47HP 4x4 4válec,mth 210,r.v.2019,přihlášen na SPZ. Přední a zadní hydraulika,přední a zadní vývodová hřídel,přední a zadní hydraulické okruhy,4x4,uzávěrka přední i zadní, spodní kryt traktoru,závaží zadní 4x a přední 2x,vodní topení, Radio,joystik,držák čelního nakladače,čelní nakladač,lopata 300l,závěs na vlečku,přídavné led světla přední i zadní,3stupňový ventilátor topení, Servisován přímo u výrobce.Používán pouze pro domácí využití.Možno dokoupit na čelní nakladač lesní hydraulický rampovač(drapák).Pouze vážní zájemci.Cena k jednání.Více info na tel.Cena nového 985000,-
VARI a TERA system, též GLOBAL DSK-317.1/S, DÍLY a NÁŘADÍ
PRODÁM a NABÍZÍM také JEDNOTLIVĚ, to co POTŘEBUJETE DOVYBAVIT a třeba ještě nemáte.....ČTĚTE VÍCE níže.... SULKA AV3, AV-3, za půlku ceny nové, bržděná, originál Vari, má sklopný zadní závěs, atd., viz.Další můj inzerát, podívejte se... KOMBINÁTOR ORIGINÁL VARI-TERRA, 1x použitý, jako nový, opravdu... Má 5 véčkových šípových radliček, dvojitý rám-ten se upíná přímo do zadního účka od nosiče BZN002 BZN-002, zadní drtící válec, ten má po obvodu pásky s ostrými hranami pro lepší rozrušení hrud hlíny... Taktéž i část věcí nabízím i pro kultivátory MOUNTFIELD MS16.19, MS-07, MS 06, AGZAT, Robi, Robix, DAKR PANTER, Pubert, STAUFČÍK, Texas-Partner , apod... BRÁNY hrotové, ORIGINÁL téměř nové, původně od Mountfield MS16/MS 16 a MS07/MS 07 Při odběru určitého souboru věcí mohou být i výsledné ceny pro vás zajímavější. Většina nářadí je SKLADEM POUZE PO PÁR KUSECH, takže se rozhodněte rozumně a co nejdříve. Díky. Vari Proorávaci kola, Vyorávač, Hrobkovací radlice....PLUH 1 a 2 stranný, ROTAVÁTOR, NÁHRADNÍ DÍLY, DOPLŇKY. Nářadí na Terra, Vari system, DSK 317.1/S GLOBAL Prodám jednotlivé nářadí na Teru a Vari, také na Vari GLOBAL Pro konkrétní požadavek a ceny zavolejte. ZÁVAŽÍ VNITŘNÍ do kol, 4 půlky pro kola Dsk 317 a Global, na vnitřek kola. PNEU a DUŠE 5.00-12" 5x12 nové 4 plátnové šípové pneumatiky HROBKOVACÍ SADU komplet se 2 ks hrobkovacích radliček, hrobkovací sada má RÁM téčko se třneny, 2x hrobkovací nahrnovací stavitelné radlice, KOMPLETNÍ SESTAVA NA BRAMBORY VYORÁVAČ BRAMBOR šípový-špičatý, univerzální do lehčí i těžké půdy PROORÁVACÍ KOLA 30 cm, orební okopávací pojezdová kolečka na převodovku T20, Dsk-317, 26mm šestihran NA GLOBAL i na stahovací osu pro starší Vari system NÁVLEKY OREBNÍ na orbu a sázení brambor pro kola 5x12" 4x8" Pony, Mountfield MS16 MS19 KOLO VODÍCÍ PŘEDNÍ, stavitelné kolečko na rotavátor a prohrnováni okopávání brambor ZÁVAŽÍ PŘEDNÍ těžké-kostka přední s nosičem BZN002 KOLÍK ZAJIŠŤOVACÍ 16mm NOSIČ nářadí a závaží BZN-002, tj. držák předního závaží, přední kostky Závaží malá, 5kg půlky, púlměsíce s kličkou NOSIČ závaží NZ5 na 5 kg ledvinky, NZ-5 TĚLESO NASTAVOVACÍ NT3, NT-3, na upnutí pluhu, vyorávače, na brány atd. ROTAVÁTOR-SADA, KYPŘIČ AKY 357, AKY-358, KOPINATÝ I ROVNÝ s osou nebo na Vari GLOBAL typ KUK a KUR NOSIČ RADLIČKY s radličkou N-3 na rotační kypřič, BRZDIČKA k rotavátoru N3 POTAH NA sedák, VLOŽKA DO SEDAČKY, POLSTROVÁNÍ na sedadlo...,
Pneu na traktůrek, rider.
Prodám pneu na traktůrek, rider. Rozměr dvě přední 4.10-4NHS a dvě zadní 15×6.00-6 NHS. Pneu jsou nová. Traktůrek jsem koupil a hned přezul na šípy.
Malotraktor 1.9D Felicia - Platí do smazání
Z časových důvodů musím prodat traktor. Začal jsem práce na jeho vylepšení, dodělání detailů a chyb co na něm bylo. Vše je vymyšlené, materiál na většinu věcí je, jen to dodělat a bude to luxusní stroj. Začal jsem předělávat přední nápravu, aby byla stejně široká, jako zadní a a kola 13". Dále, jelikož jsem elektrikář, tak jsem chtěl udělat komplet elektriku i s řídící jednotkou. Tekla orsta, takže je ta je zrepasovana + nově udělané uchycení volantu. Prostě některé věci na tom byli udělané tak, jak se mi to moc nelíbilo, buďto to fungovalo špatně (řazení, spojka - již udělané) nebo to bylo takové odfušovane. Takže jsem to částečně rozdelal, zjistil co je špatně, vymyslel, sehnal materiál a začal dělat. Už je to ve fázi jen dodělat. (Rozvody hydrauliky, chladič a elektrika) vše na to mám kromě času. U hydrauliky chybí jen udělat nádobu na olej připojení k čerpadlu. Na chladiči držák Sahary a připojit hadice. Z elektřiny je všechno, krom slabejch vodičů. K baterce od starteru mám, všechny světla, spínače, budíky atd. Mám Než to vše rozepisovat, tak je lepší si zavolat a vysvětlím. Současní je i přední radle na sníh a rotační smeták. Stručný popis: Motor Felicie 1.9D Diferenciál Avia s uzávěrkou Přední i zadní náprava desta Hydraulika přední, zadní a připojení na vlečku Hydraulické řízení Nové pláště Příprava na čelní nakladač Více informací po telefonu Cena 55000. Při rychlém jednání sleva.
ISEKI SIAL 193F s čelním nakladačem
Mám na prodej malotraktor: ISEKI SIAL 193F s čelním nakladačem, 19koní, tříbodový závěs, redukce, servo, uzávěrka, vypinatelný přední náhon, nové přední pneu 5x12, zadní pneu 8x18, po výměně olejů a filtrů. Dopravu zajistíme. Najdete nás ve Strážnici. Volejte na tel.č.
KUBOTA GRANBIA GB200D
Mám na prodej malotraktor: KUBOTA GRANBIA GB200D, 20koní, servo, vypínatelný přední náhon, tříbodový závěs, redukce, uzávěrka, přední pneu 6x12, zadní pneu 9,5x20, po výměně všech náplní a filtrů, nový akumulátor, hydraulický náklon ramene, ochranný rám. Dopravu zajistíme. Najdete nás ve Strážnici. Traktorek je s rotavátorem. Pro bližší informace volejte na tel.č.