inzerce, prodej, prodám, bazar

Prodej RD, Opavská, Velké Heraltice

Kategorie: Domy

Velké Heraltice - příjemná obec směrem od Opavy k Jeseníkům, škola, školka, obchod, restaurace... a tak dále, v obci naleznete vše, co je k pohodlnému bydlení potřeba. A naleznete tam i tento rodinný dům, který je připraven na rekonstrukci!

Dům, jehož současná dispozice 3+1 (80 m²) je nedostatečná, nabízí obrovské podkroví (cca 160 m²), kde vybudujete spoustu dalších pokojů, další koupelnu, pracovnu či obývák. Můžete se tak dopracovat k perfektní rodinné dispozici se zázemím pro další generace. Na dům pak navazují i hospodářské místnosti, dílna či prostorná stodola. Ve fotogalerii naleznete půdorysy.

Obrovskou výhodou, kromě toho, že si dům opravíte podle vlastních představ a požadavků, je, že současný majitel už započal některé práce a dům má tak již nově vybetonovaný věnec a krovy, včetně difúzní fólie a zabednění deskami, stačí si tak tedy dodělat střešní krytinu. V domě jsou částečně sklepané staré omítky a shozené staré stropy. Dům je tedy vhodný pro toho, kdo se nebojí práce a chce si splnit sen o bydlení dle vlastních představ.

Nemovitost je napojena na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu i plyn. Obrovskou výhodou je prostorný pozemek, jehož plocha vč. zastavěných ploch staveb činí 1492 m². Pozemek je rozdělen na pomyslné tři částí - zadní část za stodolou, nádvoří a západní část pozemku, kam je možno umístit například venkovní posezení s bazénem s přímým výstupem z kuchyně. Ale fantazii se meze nekladou a možností, jakým způsobem si nemovitost upravit je nespočet. Využijete právě vy této výhodné nabídky? Budu se na vás těšit na prohlídce.
Financování v rámci našich služeb pomůžeme zajistit.

ev.č.: 0744
cena u makléře
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.148/2007 Sb.
poloha objektu: samostatný
druh objektu: cihlová
stav objektu: před rekonstrukcí
umístění objektu: centrum obce
typ domu: patrový
velikost: 4 pokoje
zastavěná plocha (m2): 370
užitná plocha (m2): 220
plocha parcely (m2): 1498
počet podlaží objektu: 2
Prodej RD, Opavská, Velké Heraltice