inzerce, prodej, prodám, bazar

Pronájem bytu 3+1, 68 m², ul. Břustkova, Ostrava - Výškovice

Kategorie: Byty

Nabízíme Vám pronájem částečně zařízeného bytu 3+1 s velkou lodžií, v revitalizovaném domě, s bezbariérovým přístupem. Možný dlouhodobý pronájem.

Jedná se o byt v osobním vlastnictví v 6.NP domu, který je po kompletní revitalizaci. Byt je v původním stavu, obývací pokoj průchozí - vstup do ložnice s balkonem. Vybavení na fotografiích. Dům je dobře udržovaný, čistý a tichý. Před domem je mateřská škola i základní škola, menší obchodní komplex s prodejnou Albert, na tramvaj je to 3 minuty chůze. Parkování možné u domu. Velmi pěkné prostředí, s množstvím menších dětských hřišť a vzrostlé zeleně.

Nájem 12 000,-/měsíc včetně záloh na služby (topení, voda), elektřinu a plyn si nájemce řeší sám. Kauce 36 000,-, provize RK 12 000,-
Byt je nekuřácký.

Pro více informací kontaktujte makléře.

ev.č.: 2548
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
vlastnictví: osobní
druh objektu: panelová
stav objektu: velmi dobrý
umístění objektu: klidná část obce
číslo podlaží v objektu: 6
počet podlaží objektu: 8
celková podlahová plocha (m2): 78
Pronájem bytu 3+1, 68 m², ul. Břustkova, Ostrava - Výškovice