Pronájem pokoje
Kategorie:
Podnájem, spolubydlící
Dobrý den,
hledáme za sebe náhradu do neprůchozího samostatného pokoje ve sdíleném bytě. Jedna, nebo dvě osoby. Byt v druhém patře cihlového domu bez výtahu se nachází v lokalitě Brno - Veveří. Blízko jsou zastávky Grohova a Konečného náměstí. Jezdí zde tramvaj 3, 10 a 12 a z Konečného náměstí i trolejbusy 25 a 26. Na zastávku Česká je to 2 minuty tramvají a asi 10 minut pěšky. V okolí se nachází potraviny Brněnka a supermarket Albert. Je zde také mnoho restaurací. Pokoj je umístěn do zahrady (kterou je možnost využít), s výhledem na hrad Špilberk.
Pokoj je malý, ale díky vysokým stropům je tu možnost patrové postele (necháme za 4000, možnost domluvit se i na matraci, která je používána jen dva týdny a je na ní chránič).
Byt je velmi klidný, útulný, spolubydlící jsou naprosto skvělí a přátelští (dva studenti). V kuchyni je hromada skladovacího prostoru, velká společná lednice.
Byt je 100% pet friendly! ????
Pokoj je ideální pro pár. Nájemné činí 10 000,- s energiemi po zdražení, je zde jistota, že až do dalšího roku se nájem nezvedne. Vratná kauce 12 900 Kč, tedy 6450,- za osobu v případě páru.
V případě otázek, zájmu o více fotek a informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. ????
