Servisní technik-elektro (ranní směna)

Kategorie: Servis a služby

KOHO HLEDÁME?
Hledáme šikovného kolegu, který doplní naší dobrou partu a bude s námi zajišťovat montáž či servis vratové techniky (vrata, brány, nakládací můstky), protipožárních vrat a občas také protipovodňových systémů.
Uchazeč by měl mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně § 5). Svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda) je vítanou výhodou.
Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Podmínkou je řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?
- jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa
- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
- diagnostika závad, uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- účast na školeních pro zdokonalení v oboru
- práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, nářadí, pomůcky a oblečení

CO VÁM NABÍZÍME?
– motivující mzdové ohodnocení, stravné dle ZP ve výši cca 70,-/den
– čtvrtletní odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy
– zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)
– zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
– moderní prostory a pracovní vybavení, vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti
– příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
– zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
– plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
– firemní akce a aktivity pro stmelení kolektivu
– vzdělávací kurzy a školení
– odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)