Skladník - Nupaky

Kategorie: Obchod a prodej

Do velkoobchodu s přírodním kamenem hledáme skladníka na HPP.

Pracovní doba: po - pá jednosměnný provoz

Pracovní náplň:
obsluha VZV, jeřábu
příjem a výdej zboží

zdravotní způsobilost, řidičský průkaz
Podobné inzeráty
skladník/skladnice/Chrudim/part time/brigáda
Hledáme někoho, kdo se nebojí s námi do toho zakousnout! LOVE ANIMAL JOB/skladník/skladnice/Chrudim/part time/brigáda ---- Granule Jehlička Jsme malá, rodinná, česká firma s chovatelskými potřebami a krmivy pro zvířata. Máme kamennou prodejnu, mnoho velkoobchodních partnerů a zastoupení pro český trh značek Kennels´ Favourite, PRO-VET a KiS-KiS. -------------------- Koho hledáme? skladníka/skladnici(skladník/skladnice/Chrudim/part time/brigáda), pro náš sklad v Chrudimi, který/která bude součástí našeho týmu Granule Jehlička s nástupem od ihned. ------------------- Co od vás očekáváme? . Postoj siláka, silačky, který/která se nebude bát nosit pytle s krmivem. · Profesionální a pozitivní přístup. · Provozní činnosti a manuální práce včetně úklidu, zpracování zboží, kontrola expirací, doplňování zboží a jeho kontrola, péče o vzhled a čistotu skladu. · Spolupráci s ostatními členy v týmu · Schopnost zapojit se do systému expedice zboží z e-shopu · Ovládat uživatelské znalosti PC (Word, Excel). -------------------------- Jaká/ý byste měl/a být? · Pozitivně naladěný člověk s úsměvem na tváři. · Silák/silačka s odvahou, nebát se manipulovat s krmivem.(20kg pytle) · Být týmový hráč s chutí do práce. · S úsměvem vyřešit zadané úkoly. · Mít chuť a nadšení do práce! · Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, rádi zaučíme. ------------------------------------- Co nabízíme za Vaše nadšení a dobře odvedenou práci? · Náš rodinný přístup. · Různorodou a zajímavou práci, kdy každý den je jiný. Nudit se nebudete. · Motivační platové ohodnocení založené na proaktivním přístupu. · Velmi výhodné zaměstnanecké slevy na všechny naše produkty pro vaše zvířátka. · Zaškolení přímo na prodejně a skladu. · Pracovní dobu máme 8.00 - 15.00 hod a 10.00 -17.00 hod., na poloviční úvazek a brigádu je to vždy o domluvě. (part time/brigáda) --------------------- Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis nebo si napište o více informací na kontaktní osoba: Martin Jehlička. Uzávěrka přihlášek je do 31. 3. 2023. Těšíme se na vás, Míša a Martin Jehličkovi.
Vedoucí skladu-skladník,řidič,VZV
Vedoucí skladu - Turnov Hledáme vedoucího skladu ( Řidič, skladník, VZV). Místo: Nápoje Juska s.r.o., Hrubý Rohozec 6, Turnov. Jedna směna, 40 hod. týdně, nástupní plat 23 500 Kč. Požadujeme: * manuálně zručného a fyzicky zdatného člověka * trestní bezúhonnost * uživatelskou znalost práce na PC * práci s vysokozdvižným vozíkem * řidičské oprávnění sk. B * časovou flexibilitu a spolehlivost V případě zájmu zašlete životopis na marketa.kodrova@ nebo volejte 831 301.
Skladník Hradec Králové
Volné místo na pozici skladníka - HPP / Brigáda - Nadstandartní platové ohodnocení (20-25 tis. čistého) - Možnost firemního vozu na HPP - Příspěvek na obědy - Příjemné prostředí a pracovní kolektiv - Velkoobchod s drogérií a obalovým materiálem - Podrobné informace na tel. 655762 p. Jedlička - Wincomp spol. s r.o.