inzerce, prodej, prodám, bazar

Škoda Citigo G-Tec CNG Style 12/2018 32tis km DPH

Kategorie: Škoda

Škoda Citigo G-Tec cng
1.0 MPI 50kw 5q manuál
r.v.: 12/2018
najeto: 32 346km

Výbava vozu:
Bezpečnostní systémy:
ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR)

Asistenční systémy:
Asistent rozjezdu do kopce, Parkovací senzory zadní, Tempomat

Vnitřní výbava a komfort:
Deaktivace airbagu spolujezdce, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Klimatizace automatická, Klimatizovaná přihrádka, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Senzor stěračů, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Černá stropnice

Palubní systémy a konektivita:
Autorádio, AUX, Bluetooth, Digitální příjem rádia (DAB), USB, Vstup paměťové karty

Sedadla:
Dělená zadní sedadla, Isofix, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelná sedadla

Světelná technika:
Automatické svícení, LED denní svícení

Originální alu kola Škoda 16” + celoroční pneu
Záruka do 12/2023
Uvedená cena bez DPH

Proč si vybrat u nás?

➖Víte, co kupujete. Stav vozidla, původ, servisní historie.

➖Osobní setkání na naší provozovně. U nás se nestane, že bychom prodávali vozidlo na sídlišti, na parkovišti nebo u vás před domem. Setkáme se v místě, kde jsou auta zaparkovaná a připravená k prodeji.

➖Zánovní auta ve skvělém stavu. Pokud hledáte vozidlo s nájezdem 200 tis. km a více, to u nás nenajdete. Vozíme auta s minimální nájezdem km, opotřebením a s bohatou výbavou. Auto není kasička a je dobré, když první roky do automobilu nemusíte vrazit ani korunu. Obvyklá údržba by měla obsahovat pouze výměnu oleje a brzd. U nás se opravdu nestane, že zakoupíte automobil a v následujících měsících vyměníte celý motor i se stěrači.

➖Cebia. V případě zájmu Vám bezplatně prověříme historii vozidla.

➖Následná péče. Auto Vám dále můžeme servisovat a přezouvat. V případe jakýchkoliv dotazů jsme tu stále pro Vás i po koupi.

Máme rádi auta. Není to práce, ale je to naše zábava, koníček, životní styl. A vím, že to děláme dobře.
Škoda Citigo G-Tec CNG Style 12/2018 32tis km DPH