inzerce, prodej, prodám, bazar

Správa a údržba budov

Kategorie: Technika a energetika

Pro naší rodinou firmu hledáme kolegu na pozici montážní technik pro údržbu průmyslového zařízení a montáže technologického zařízení.

Náplň práce: údržba a stavba běžných průmyslových zařízení.

Manuální zručnost, čistý trestní rejstřík podmínkou.

Možno i na zkrácený úvazek.

Nabízíme
- Pouze ranní směna, vhodné i pro starší osoby.
- Prémie za podané výkony na pracovišti.
- Stravenky.
- Příspěvek na dojíždění.
- Po zkušební době možnost služebního vozu.
- Mobilní telefon i pro soukromé účely.
-NADSTANDARTNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ.
Správa a údržba budov
Podobné inzeráty
Elektrikář správy a údržba budov
Pro naší rodinou firmu hledáme kolegu na pozici elektrikář správy a údržby budov se zaměřením na průmysl. Náplň práce: Běžná údržba budov, drobné opravy. Podmínkou je vzdělání v oboru elektro, osvědčení vyhl.č.50/78Sb. min. §6! Manuální zručnost, čistý trestní rejstřík podmínkou. Možno i na zkrácený úvazek. Nabízíme - Pouze ranní směna, vhodné i pro starší osoby. - Prémie za podané výkony na pracovišti. - Stravenky. - Příspěvek na dojíždění. - Po zkušební době možnost služebního vozu. - Mobilní telefon i pro soukromé účely. -NADSTANDARTNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ.
Elektrikář / Údržbář
Flexipal, dynamicky rostoucí, mezinárodní společnost zabývající se zpracováním dřeva, výrobou a opravami palet a poskytováním logistických služeb hledá do svého týmu elektrikáře - údržbáře. Náplň práce - elektrikářské práce v areálu výrobní firmy - seřizování, údržba a opravy strojů ve výrobě - diagnostika a řešení elektrotechnických závad - oprava elektrozařízení budov - evidence požadované dokumentace o údržbě a opravách - další činnosti dle pokynu nadřízeného Požadujeme - vyučení v oboru elektro - vyhláška 50/1978 Sb. - manuální zručnost, samostatnost, flexibilita - řidičský průkaz sk. B Nabízíme - zaměstnání ve stabilní společnosti v přátelském kolektivu - jednosměnný provoz - obědy a nápoje zdarma - nástup možný ihned - mzda od 50.000 Kč V případě zájmu kontaktujte p. Zlatohlávkovou, tel.: email: jana.zlatohlavkova@
Elektrikář
Jsme IT společnost Dubax s.r.o., sídlící v Liberci. Pro naši pobočku ve Stráži pod Ralskem hledáme zkušeného elektrikáře. Poskytujeme správu, servis a prodej výpočetní techniky. Tvoříme informační i komplexní systémy na míru. Nabízíme služby z oblasti designu. Vytváříme webové stránky od grafického návrhu, přes kódování, webhosting, správu webu a SEO. Náplní vaší práce by bylo: • Servis a údržba zařízení • Příprava datových rozvodů • Montáže FVE • Opravy osvětlení • Diagnostika a odstraňování závad • Zapojování elektrických zařízení do sítě • Administrativa spojená s průběhem přidělených zakázek, evidence spotřebovaného materiálu, objednávky materiálu, komunikace s dodavateli • Řádná péče a provozní údržba svěřené techniky a vybavení • Servisní práce u zákazníků, kde součástí práce bude i dojezd na místo montáže • Revize výhodou Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: • VL v oboru • Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb. §6 (pracovníci pro samostatnou činnost) • Řízení a obsluha motorových vozidel sk. B • Pečlivost, svědomitost a zodpovědnost za plnění svěřených úkolů • Manuální zručnost Co vám můžeme nabídnout: • Firemní automobil • Firemní notebook a telefon • Příspěvek na stravování • 5 dní sickdays • Motivující platové ohodnocení • Možnost osobního a profesního růstu • Perspektiva dlouhodobé spolupráce v menším přátelském kolektivu V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email info@, nebo volejte na telefonní číslo (Lucie Kubíková).
Všeuměl
Hledáme zručného a technicky zdatného klientského poradce/asistenta/všeuměla pro naši společnost specializující na oblast zástavy vozidel. Pokud máte rádi výzvy a nebojíte se řešit komplexní technické problémy, pak jste pro nás tou správnou osobou. Hlavními úkoly budou: Poskytování konzultací a poradenství našim klientům. Průběžná komunikace s klienty a úřady. Správa vozového parku Požadujeme: Nadšení v oblasti automobilového průmyslu Vynikající technické znalosti a schopnost rychle se učit nové věci. Výborné komunikační schopnosti. Zkušenosti s právem a legislativou v oblasti zástavy vozidel jsou výhodou. Nabízíme: Práci v perspektivní společnosti s možností dalšího rozvoje a kariérního růstu nejen v oblasti zástavy vozidel. Motivační finanční ohodnocení. Zázemí týmu profesionálů. Moderní pracovní prostředí. Možnost firemního notebooku a auta Pokud jste technicky zdatný a máte zájem pracovat v našem týmu, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď!
Rozpočtář ELEKTRO
Propojujeme technologické světy – pojďte je propojovat s námi! Je potřeba mít znalost elektromateriálů, umět pracovat s MS Excel a číst v projektové dokumentaci. Dlouhodobá spolupráce, nadstandardní benefity. Práce v Praze. Finanční ohodnocení: Pevně daná mzda + odměny za kvalitní práci Možnost ubytování pro mimopražské Jednosměnný provoz Stravenky (3150 Kč/měsíc + Multisport + Flexipass a další) 25 dnů volna Služební auto Možnost kariérního růstu Náplň práce: - Sestavování položkového rozpočtu elektro zakázek - Optimalizace rozpočtů výběrem vhodných zařízení, systémů a materiálů - Poptávky u dodavatelů součástky, materiálů a zařízení - Jednání s dodavateli o ceně a různých variantách dodávky  - Kalkulace změn, víceprací a následných úpravách rozpočtu - Správa vzorků materiálů a zařízení včetně vedení jejich dokumentace Volejte na + 420 nebo pište na kariera@
Elektrikář pro údržbu
Hledáme zodpovědného elektrikáře s licencí pro údržbu, větší a menší opravy či instalace pro našich 9 budov a dvě FVE.