Stavební mistr (předák, parťák) - práce v Německu

Kategorie: Stavebnictví

Jsme stavební společností a generálním dodavatelem staveb na klíč, působící v Německu.
Hledáme stavebního mistra (parťáka, předáka), který se nebojí manuální práce, budí u lidí přirozený respekt a má zájem pracovat na zajímavých projektech v Bavorsku (Mnichov a okolí) na hlavní pracovní poměr.
Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a nadstandartní podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!
Co Vás čeká?
-dovednost vést profesně skupinu manuálně zručných řemeslníků hovořících česky, slovensky, ukrajinsky, rusky a moldavsky
-dohled nad výkonem stavebních prací v souladu s harmonogramem prací
-realizace výkonů dle stavební dokumentace a jejich evidování ve stavebním deníku
-čtení stavebních výkresů a dokumentace
-denní spolupráce a konzultace se stavbyvedoucím
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-podmínkou: zkušenosti se všeobecnými stavebními pracemi
-schopnost předvést všeobecné stavební práce před přidělenou skupinou řemeslníků
-schopnost vedení skupiny lidí (cca.3-6 lidí)
-schopnost řešit nenadálé situace a operativní změny na stavbě
-orientace v projektové dokumentaci
-práce s počítačem (výhodou)
-řidičský průkaz sk.B
-evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
-flexibilita
-manuální zručnost
-dobrý zdravotní stav
-spolehlivost
-německý jazyk výhodou, ale není vyžadován – na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky, rusky nebo moldavsky
Co Vám můžeme nabídnout?
-možnost využití ubytování v místě výkonu práce (Feldkirchen-Westerham)
-stabilní a dlouhodobé zaměstnání
-německý mzdový tarif dle zkušeností a schopností
-příspěvky zaměstnavatele až 5.470,00 EURO ročně (např. stravenkové karty atd.)
-v případě nároku pomoc se zajištěním přídavku na děti (219,00 EURO na 1 dítě)
Své životopisy, popř.dotazy posílejte ne-mailovou adresu: hunalova(zavináč)

Informace o firmě naleznete na: nebo