Technik půjčovny pro servis nářadí a malé mechanizace

Kategorie: Servis a služby

Hledáme kolegu na pracovní pozici servis a údržba stavebních strojů a nářadí (elektrické kladiva, motorová vibrační a řezací technika, centrály, topidla, pily atd.)

Náplň práce:
Příjem a výdej zakázek
Provádění oprav, údržby a servisní práce stavebních strojů a nářadí
Pravidelná údržba stavební techniky a stavebních strojů
Práce na dílně

Požadujeme:
Ukončené vzdělání technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující)
Zkušenosti s mechanickými a elektrickými opravami, zahradní nebo zemědělskou technikou, el. vyhláška 50 výhodou,
Manuální zručnost, logické a technické myšlení
Zájem o techniku, všeobecný přehled v rámci údržby, všestrannost
Aktivní přístup ke svěřeným úkolům, důslednost a pracovní disciplínu
Schopnost samostatné práce
Smysl pro odpovědnost a pořádek
Pečlivost

Nabízíme:
Platové ohodnocení 40.000 - 45.000 Kč / měsíc
Práce na plný nebo i částečný úvazek HPP nebo DPČ
Možnost nástupu ihned
Místo výkonu práce: Moravská Ostrava
100% čeština není podmínkou
Možnost příp. zajištění bydlení

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email arbe-ostrava@ .
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.