inzerce, prodej, prodám, bazar

Technik údržby

Kategorie: Servis a služby

hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici:
Náplň práce:
- Preventivní a běžná údržba, odstraňování poruch na technologických zařízeních budov.
(práce topenářské, instalatérské, zámečnické, elektrikářské)
- Provádění pravidelných odečtů
- Asistence při provádění revizí a servisů
- Vedení provozní dokumentace
- Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání nejlépe v elektrotechnickém oboru (vyhláška č.50/78 Sb. podmínkou)
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Manuální zručnost
- Přehled v oblasti TZB
- Samostatnost a rozhodnost – aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:
- Zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti a seberealizace
- Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- Kvalitní pracovní zázemí
- Nástup možný ihned